Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te boldog ember vagy most? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te boldog ember vagy most? Ha igen, mitől?

Figyelt kérdés
Kor és nem jöhet gratisba. THX!
2015. jún. 15. 18:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok optimistán látni mindent de csak reálisan megy az meg nem biztató most! :D Ha meglesz a kettes szerdán akkor boldog leszek!
2015. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Buford Tannen ***** válasza:

Nem.

30/F

2015. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Igen, nagyon boldog ember vagyok.:) Első sorban a páromtól. Aztán azért mert végre nyár van, jöhet egy kis pihi, utána nyaralás és egy fesztivál. Szerencsére úgy fest, hogy nyárimunkát is találtam. Már csak az lenne a hab a tortán, ha az angol érettségim jól sikerülne.:D

L

2015. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az. Van munkám és nem szakadok bele, de mégis kiközösítettnek érzem ott magam. Ráadásul a fizetés is... nevetséges.


Amúgy meg full idegen városban kell élnem a munka miatt és senkit sem ismerek itt. Úgyhogy minden délután munka után jövök fel és egyedül vagyok addig, amíg haza nem megyek a szülőkhöz...


Szóval szar. Nagyon.


27/F

2015. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Mitől? A boldogság az nem függ semmitől, főleg nem külső tényezőktől. Összetéveszted a múló örömöket és élvezeteket a boldogsággal, pedig nem azonosak. A tökéletes boldogság ebben a pillanatban is elérhető számodra, nem kell tenned érte semmit, csak legyél a jelenben.
2015. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok boldog. Nincs se szerelem, se egy jó progi. 18l
2015. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem maradéktalanul, elég nehéz most minden téren. De szerencsére az adott kategóriával kapcsolatban, amiben a kérdést feltetted, nincs okom panaszra. :)
2015. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, férjemmel boldog az életem, van saját lakásunk, háztartásunk, szakmámban találtam munkát, amit szeretek, és a fizetés is messze átlag felett van, közben tanulok, képzem magam, hobbijaimnak hódolok, valamint családom és barátaim is sokan vannak :) (bár a barátok nem lényegek...sajnos néha álbarátok és nem lehet rájuk számítani, de tudom, hogy nem tőlük kell várni sokat :) )
2015. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Változó, bár attól függ milyen téren nézzük.
2015. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Részben igen: van munkám, van ételem és van hova letenni a fejem.

Részben nem: nincs és nem is igazán lehet barátnőm, pedig szeretnék. (33F)

2015. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!