Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan illik? Tippek? Ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illik? Tippek? Ez nem ciki?

Figyelt kérdés

Páromnak szeretném megszervezni a 30. szülinapi buliját otthon a kertben, de MEGLEPETÉSNEK szeretném.

Tudom, hogy mely kollégáival van jóban és kiket látna szívesen, DE ezek közül az emberek közül kb. a fele bandát ismerem csak.

A többivel max2x ha találkoztam, sőt van akivel egyszer sem.

Szeretném őket is meghívni, de nem tudom hogyan. Gondolom üzenetben nem illik, hívjam fel őket? Pl. párom telefonkönyvéből kikeresem a számukat? Ez nem ciki, hogy ismeretlenül felhívok valakit, hogy jöjjön el a meglepi bulira?

Plusz hogyan kezdjek hozzá, hogy tuti TITOKBAN MARADJON?


Azt találtam ki, hogy megmondom páromnak, hogy aznap dolgozom (PERSZE MÁR SZABIT VETTEM KI  ) és így ő is tuti bemegy ügyeletre, délután 2ig. Ezidő alatt odajön mindenki, reggel elkészítem a kaját bográcsban.

Szerintem főzök egy fini pörköltet, lesz süti, torta, rágcsa, este meg pizza-

Ez így oké? Persze lesz egy kis zene, meg lufi… 


Meg veszek műanyag poharat-tányért, üdítőt, rövideket, söröket, stb stb.


Ez így vajon jó lesz? Nem ciki egy ilyen kerti buli egy 30-35éves bandának?

És ha nem jön el senki?

Hogyan hívjam meg a vendégeket? Mikor illik szólni? Ez augusztus első hetében lesz.

Adtok tippeket???



Amugy persze kap még ajándékot de ez lesz az egyik meglepije 


2015. júl. 4. 11:26
 1/2 A kérdező kommentje:

meg oké, hogy 2-3héttel előtte szólok a vendégeknek, de mi lesz ha rossz idő lesz????


Mert kb 20an tuti leszünk, ennyi embert a házba nem tudok bevinni.

Kerti pavilonunk sajna nincsen, a terasz nagy, de annyira nem...


Tippek?

2015. júl. 4. 11:38
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki az ha felkeresed öket:) nyugodtan hivd fel mutatkozz be mond hogy kinek vagy a párja és hogy meglepi buliba kéne jönniük:) ennyi:) ne izguld túl a dolgokat:)ha előtte való napokban kiderül, hogy rossz lesz az idő szervezd át egy kis bárba vagy pizzázóba a bulit pl:)
2015. júl. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!