Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Jófogás, OLX és hasonló...

A Jófogás, OLX és hasonló hirdetési oldalakon fix árral megjelölt termékeknél illik e alkudni az árból? Mennyire szoktak? Nem veszik rossz néven? Pár ezer forintos termékeknél, pl egy 2800-ról lealkudni 2000-re ciki?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
üzletben nincs olyan hogy ciki. Vagy enged az árból, vagy nem veszem meg.
2015. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg aztán vagy igen vagy nem. Én is fel szoktam rakni fixáras dolgokat, aztán szinte mindenki alkudni akar én meg nem engedek, de egy idő után úgy is megveszi valaki.


Az a nagy pofátlanság, hogy megegyezünk, pl. 50 000 forint egy termék, találkozunk és mondja hogy csak 45 000 forintja van, nincs több pénze ennyiért tudja megvenni. Ilyenkor elhajtom a *** **** ***-ba.

2015. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ja, az így taplóság. Nyilván még emailben próbálnék alkudozni, nem a helyszínen...
2015. jan. 16. 00:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Közel 30%-os alku lenne...

Ilyen csak a bolondoknál van!


Alkudnak ész nélkül, volt olyan, hogy szinte ingyen kellett volna adnom a terméket, hogy a vevőnek megérje a postázás. :-)


Én meg nem foglalkozok fillérb...ókkal!

2015. jan. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy íralan szabály van: mindig a leütés vagy "üzletkötés" előtt nyugodtan rá lehet kérdezni hogy mennyire rugalmas az ár, és az eladó vagy enged, vagy nem. Leütés-üzletkötés után alkudni iszonyú prosztó dolog, sokszor találkoztam már én is ezzel "jaj csak ennyi van nálam" kisiskolás szöveggel, nyugodtan elküldöm a ""va any"ába, és hiába kéri hogy majd holnap hozza a maradékot; megveszi más, akinek nőtt gerince.
2015. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!