Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak polgári lesz 2 tanúval....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak polgári lesz 2 tanúval. Ciki/nem illik elegáns fekete kosztümbe mennem egy fehér elegáns toppal?

Figyelt kérdés
Ciki a fekete? Illik, nem illik?
2010. aug. 2. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha csak két tanú lesz, nem mindegy? Menj abban, amiben jól érzed magad. Sok boldogságot! :)
2010. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szoknya blúzzal még elmegy. De fekete plézerben menni nagyon gáz.
2010. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? A te esküvőd, azt veszel fel amit akarsz. :)
2010. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nem illik.

Nekünk ilyen volt,de én egy fehér-rózsaszínes kis ruhát vettem fel.Szerintem valami világosabb darabot viselj,de ne legyen fehér,mert elvileg az sem illik.Én sem mertem fehér rucit venni:)

Gratulálok különbem,sok boldogságot!

2010. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen:)
2010. aug. 2. 10:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem anyukámék mikor házasodtak (új férjével) egy fekete blézer volt rajta egy szép fehér blúzzal és nagyon csinos volt benne.

Függ attól is mennyi idős vagy és, hogy esetleg első házasságod-, mert akkor lehet valami világosabb, de csak ha akarod. Anyám érdekesen nézett volna ki rózsaszin ruhában.

Szerintem akármelyik mellett döntesz, a lényeg, hogy te jól érezd magad benne.

2010. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
első házasság, én 30, Ő 35 éves
2010. aug. 2. 10:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fiatalok vagytok, én mindenképp valami világosba mennék, nem feketébe...
2010. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem fiatal vagy ahhoz, hogy feketében menj férjhez ...

vagy nézz egy világosabb kosztümöt vagy valami elegánsabb koktélruhát

2010. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond,hogy illik vagy nem illik.Hisz a te esküvőd,tehát abban leszel amiben szeretnél,és tettszel a párodnak.

Viszont szerintem se feketében menjél.Az esküvőd egy vidám,boldogsággal teli nap.A fekete szín pedig nem a leg vidámabbak közé tartozik.Úgy gondolom,később,mikor nézegetitek a képeket(mert gondolom fog valaki fotózni)jobban néz ki,jobb érzés lehet egy vidám öltözetet látni magadon.Teljesen más hangulatot ad.

2010. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!