Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, ha az erőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha az erőszakos viselkedésemmel elijesztettem, eltaszítottam a pasit, aki eddig odavolt értem?

Figyelt kérdés
De volt pár nap, amikor elmebeteg módjára viselkedtem, nem szeretném részletezni.. azt hiszem teljesen kiábrándult belőlem. Ilyenkor hagynom kell, és esetleg hiányzom neki, vagy tennem kellene valamit? Már bocsánatot kértem, nem haragszik, de nem keres már.
2015. júl. 4. 12:22
 1/7 Interferencia ***** válasza:
77%
Mégiscsak részletezni kéne. Ha felgyújtottad a családod és meztelenül az utca közepére szartál a kozármislenyiekkel szemben gyűlölködő rigmusokat ordítva, akkor valószínűleg esélytelen, de ha csak megetted a joghurtját, akkor még megenyhülhet.
2015. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Neked kellene keresni, és kimutatni felé azt, hogy ő is érdekel téged.
2015. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, hogy jelentéktelen dlgon cirkuszoltál az ismerkedés elején, vagy megbántott valamivel, mert heccelt, beszólt stb. Ha előbbi, akkor nem jósolok ebből komoly kapcsolatot, mert mi férfiak nem szeretjük az indokolatlan hisztit, idegbetegséget. Ha utóbbi, akkor még van esély a vonzalom újraszületésének, megmaradásának, de teperned kell, és bebizonyítani, hogy nem egy házisárkány típusú nő vagy. Abból nagyon sok van. Nyilván nem vonzódunk az ilyenekhez. Neked kell keresned, ha indoklatlanul hisztiztél.
2015. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Necces ügy, "szépen" bemutatkoztál neki, nem is mondom azt, hogy kezdj érte teperni, mert lehet, hogy csak még jobban el fogod taszítani magadtól a rátelepedéseddel. A legközelebbi hapsijelölted esetére viszont adnék egy jó tanácsot: viselkedj, a hisztijeidet tartogasd rosszabb időkre, így legalább az ismerkedést nem szúrod el, mert ezt most bizony elszúrtad. Személy szerint gyűlölöm a hisztit, a túlkapásokat, ha nincs rá komolyabb ok.
2015. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem bocsánatot kell kérned, hanem mutatni, hogy ez soha többet nem fordul elő, mert magad is undorítónak tartod. Ha nagyon szeretett, akkor fog adni második esélyt. Ha nem kapsz, akkor amúgy se volt annyira oda érted.
2015. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha tényleg odavolt, akkor még van remény. Ha én lennék a fiú helyében, nagyon jól esne, hogy látnám tesz értem, és nagyon fontos vagyok. Ez megenyhítene. Csak a bocsánatkérés az azért kevés, mert meg kell győződjön arról, hogy akkor nem az jött ki belőled, ami valójában van, hanem annak ehhez nincs köze, és a valóság az, hogy nagyon szereted. Ha nem szereted őt eléggé (ezt neked kell tudni), hanem csak nagyon kedveled, akkor meg úgyis előbb utóbb ez kiderül, és akkor úgysem fog eléggé működni. A kérdésedből ítélve gondolom, hogy esetleg neked nem jelent annyit, de aztán lehet hogy csak félreértem.
2015. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyél valamit, hogy az a bocsánatkérés több legyen mint pár üres szó.
2015. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!