Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egészséges egy 22 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anett 22 kérdése:

Egészséges egy 22 éves férfi és egy 15 élet évet benem töltött lány kapcsolata?

Figyelt kérdés
A párom 4 év utan elhagyott azzal a kifogással hogy nem birok váltotni gyerekes vagyok nem boldog velem stb (4 év alatt sok gondunk volt es mindig sikerült kibékülni) szakitott velem aztan kiderult hogy a kis csitri miatt. És rám háriott mindent hogy ö mossa kezeit. Én 22 éves vagyok

2015. júl. 7. 22:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%
ti dolgotok de úgy látszik a hamvas húsit választotta :)
2015. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Így van, 22 évesen már nem hamvas! XD
2015. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, de el nem tudnám képzelni, hogy egy 17 éves lánnyal legyek(jó persze, jól néznek ki, de valószínűleg egyáltalán nem egyezne az érdeklődési körünk). Ha a srác ugyanolyan gyerek, mint a csaj, akkor felteszem nevezhetjük egészségesnek, de nem ez lenne az első gondolatom.
2015. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Most ballagott el 8.ból a lány.. még feltehetően szűz...de durva h a mai világba már bárki bárkivel összejőhet..hátradobva a jövő terveket
2015. júl. 7. 22:31
 5/28 anonim ***** válasza:
26%
11 éves korába köttetek össze? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
4%
Mondjuk... Nem értem miért vagy ennyire kritikus... 7 év az semmiség! Most kicsit soknak tűnik, de majd 2 év múlva nem lesz vészes. + "eldobni a jövőbeli terveit"??? 22 éves... Annyi terve lehet még amennyit csak akar. Nem a saját terveit dobta el, hanem csak el vagy keseredve, h már te nem szerepelsz a tervében, ami különbség. Nem vagyok rossz májú, de nincs akadály, h egy 22 éves egy 15 éves mellett találja meg a boldogságot. A párom és én köztem 10 év van és nem látszik meg az a 10 év. Nincs köztünk úgymondd "szellemi" különbség. Inkább lépj ezen túl és ne ítélj ilyen hamar, főleg ne kor alapján, mert lehet, h ő még érettebb gondolkodású! :)
2015. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, a kijelentéseden felbuzdulva akár mi is összejöhetünk akkor! :3 :D
2015. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Jah..csak jegyben jartunk mar kozos lakas is tervbe volt.. en soha nem allnek le nallam x evvel fiatalabbal plane nem kiskoruval...akinek ez az elso "szerelem"
2015. júl. 7. 22:43
 9/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom a dolgot meg minden, de manapság tudod, h már a házasság se biztos pont egy életreszóló társhoz, mert mapanság olyan gyorsan inkább elválnak az emberek, nem még "csak" egy eljegyzés. Semmit se szabad biztosra venni. Minden rossz valami jobbnak a kezdete!:) Ne vegyél semmit és senkit se olyannyira hétköznapinak, h elfelejtsd, h akármikor kiléphet az életedből, mert lehetséges, h most ez történt! Muszáj túllépned ezen ha te is szeretnél magadnak egy boldog jövőt. Nincs rá garancia, h ezzel a kiscsajjal életük végéig együtt maradnak! De talán az exed most neked egy kulcsot adott a kezedbe, amitől sokkal boldogabb leszel mint amilyen vele voltál! :)
2015. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy gyerekes, a 14 éves kiscsaj meg nem, és persze ő az érett felnőtt, aki 14 évesekkel kavar:D Csak egyet nem értek: miért nem örülsz, hogy megszabadultál egy ilyen beteges idiótától? Ő, aki egy másikért elhagy, mossa kezeit, te vagy a hibás? Miért nem tette meg még azelőtt, hogy lett volna másik? Ja, hogy akkor nem lett volna kényelmes ágybetét, amikor kedve szottyan hozzá? Egyébként ne aggódj, a 14 éves lány családja majd elrendezi a dolgot, te inkább vissza se nézz, keress érettebben gondolkodó férfit.
2015. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!