Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egészséges egy 22 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anett 22 kérdése:

Egészséges egy 22 éves férfi és egy 15 élet évet benem töltött lány kapcsolata?

Figyelt kérdés
A párom 4 év utan elhagyott azzal a kifogással hogy nem birok váltotni gyerekes vagyok nem boldog velem stb (4 év alatt sok gondunk volt es mindig sikerült kibékülni) szakitott velem aztan kiderult hogy a kis csitri miatt. És rám háriott mindent hogy ö mossa kezeit. Én 22 éves vagyok

2015. júl. 7. 22:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A kislany csaladja tamogatja...
2015. júl. 7. 22:54
 12/28 A kérdező kommentje:
A lany szulei engedig ezt a kapcsolatott annak ellenere h tudtak h egyutt voltznk
2015. júl. 7. 22:55
 13/28 anonim ***** válasza:
78%

Ne már, még csak 22 éves vagy és egy csomo pasit megkaphatsz és nem kell egy 22 éves srác mellett lenned. Ezek az egyetemi/sulis kapcsolatok nagyrésze az idővel tönkremegy, ha házasság is lesz belőle akkor pár éven belül garantált a válás. Változnak a céljaitok, az érdeklődési körötök, a személyiségetek és már 30-34 évesen teljesen máshogy fogtok gondolkodni mint 22 évesen . Jahh, meg akkora már sokan kapnak "néhány pofont" az élettől ami képes befolyásolni a gondolkodásukat. Sokszor egymásra unak a felek és diákkapcsolatból átavanzsált házasságban.

A barátod egy fiatalabb lány után nézett,ezt fogad el és keres te is valaki mást!

2015. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Szerintem picit bepánikolhatott az exed a 4 éves kapcsolat után és inkább lazább vízekre evezett.

utolsó vagyok

2015. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nalunk nem diak meg egyetemi kapcsolat volt:) mi buszrol ismerkedtunk meg es kiderult h 1 helyen lakunk, de nem is ez a lenyeg hanem hogy egy kis csitri igy eltudja venni barki eszet..es az h ezek a mia lanyok nem tartjak tiszteletbe azt hogy ha valakinek van valakie az tiltott gyumolcs..
2015. júl. 7. 23:05
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon rosszul gondolod, amit gondolsz.. az egyetlen hibás ugyanis az exed, nem a 14 éves lány vette el őt, mert ha ő veled akart volna lenni, akkor csak körberöhögi a kiscsajt. Veled már régóta csak azért volt, hogy addig se legyen egyedül, ameddig talál egy számára megfelelőbbet. Téged el tud csábítani egy bármilyen férfi, ha szereted a párodat? Képes lennél elhagyni érte azt, akit szeretsz? Ugye, hogy nem? Aki szeret, az nem hagy el, aki pedig egy másikért lép, az már régen nem szeretett. Ne hárítsd a felelősséget egy tapasztalatlan gyerekre, csak hogy a felnőtt barátod moshassa a kezeit békében.
2015. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Persze mindenhez 2 ember kell. De az occse randizott a kislannyal hisz o is 14 eves az ocsenek nem kelett a 22 evesnek meg igen..szamomra ez megalazo.
2015. júl. 7. 23:32
 18/28 anonim ***** válasza:

Bárki mással is lelépett volna, nem gondolhatod komolyan, hogy erről a csaj tehet.

Persze, jobban esik egy idegenre haragudni, de teljesen logikátlan. Egy jól működő párkapcsolatot senki sem tud szétszakítani, akárhogy próbálkozik, ha meg nem működik jól, arról semmilyen tekintetben nem a harmadik fél tehet.

2015. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Irtam h mindenkez 2 ember kell eloszor olvass mielott irsz
2015. júl. 8. 00:26
 20/28 anonim ***** válasza:
38%
Köszönöm, olvastam, ahogy előtte azt is, hogy a csajt fikáztad, mi több, a családja is égjen a pokol legmélyebb bugyraiban. Két ember kell, valóban - az a kettő, akik hagyták tönkremenni a kapcsolatukat.
2015. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!