Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egészséges egy 22 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anett 22 kérdése:

Egészséges egy 22 éves férfi és egy 15 élet évet benem töltött lány kapcsolata?

Figyelt kérdés
A párom 4 év utan elhagyott azzal a kifogással hogy nem birok váltotni gyerekes vagyok nem boldog velem stb (4 év alatt sok gondunk volt es mindig sikerült kibékülni) szakitott velem aztan kiderult hogy a kis csitri miatt. És rám háriott mindent hogy ö mossa kezeit. Én 22 éves vagyok

2015. júl. 7. 22:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ö még nem csaj hanem egy kislány 14 évesen..de a mai vilagba ezek a csitrik pont nem aról hiresek hogy képesek x ideig egy " ferfinél" megmaradni..ez mar nem az a korosztály
2015. júl. 8. 04:37
 22/28 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én ebben a korosztályban vagyok és én is így látom ezt a dolgot, ahogy a kérdező. És a kérdező úgymond egy kívülálló (mármint ezt a korosztályt tekintve), és ha egy kívülálló nem tévesen látja a dolgot ott már tényleg baj van. Egyébként igen az a baj, hogy ma már egy akár 13 éves csaj is olyan "képességekkel" rendelkezik, hogy simán elcsavarják a náluk jóval idősebb fiú fejét is és ha ez nem lenne elég, akkor qrváskodnak is és egy héten több f@$z jár bennük, mint egy évben tampon. Szerintem, ha sovány is, de valamennyire legyen vígasz, hogyha 1 évig kitart a csaj a srác mellet, akkor az már hosszú távú kapcsolatnak mondható :D

16/f

2015. júl. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ebben csak a megalázó számodra, hogy 4 év kellett ahhoz, hogy kiderüljön, mekkora egy tetű alak a most már exed. A "csitrit" szerintem hagyd, ahogy írtad kislány. Nagynak képzeli magát így még nem vonható felelősségre a tetteiért (szerintem mindenki ilyen volt abban a korban), majd tanul belőle és felnőve jobb emberré válik, vagy nem. Igen, sok ilyen korban az a 7 év hiába mondják sokan, hogy nem. Egy 22 évesnek már rendszeres szexre van "szüksége" és igénye, egy 14 évesnek pedig maximum csókolózásra és pettingre, de hát a mai lányok... :)


Lépj túl ezen a marhán és keress egy normális srácot, aki képes felelősséget vállalni a tetteiért és döntéseiért (mert az ex nem tudott ha te vagy a gyerekes és a te hibád).

2015. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer rámtalál egy olyan férfi aki tisztelni becsülni és szeretni fog őszintén:/
2015. júl. 8. 08:34
 25/28 anonim ***** válasza:

Én az ilyen 12-18 éves csajoknak a dumáit hallgattam reggelente a buszon (szerencsére még néhány hétig béke és nyugalom lesz), már elég fárasztó és unalmas volt. Rákattannak egy-egy témára és 45 percig erről csacsognak, mint egy beakadt lemez.

Legutóbb a sperma izét tárgyalták ki, mennyivel finomabb a 45 éves tesitanáré, mint a 20 éves egyetemistáké, a 14 évesekét meg nem érdemes lenyelni sem.

2015. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Elég durva...csak pont velem kelett ennek megtörténnie..
2015. júl. 8. 15:58
 27/28 Patricii válasza:
Szerintem semmi gond nincs azzal, ha a csajjal jár. Saját tapasztalatból mondom, mert én is 15 évesen jöttem össze a 22 éves barátommal, akivel már több mint egy éve együtt vagyunk és boldogok. :) Tehát, ha szereti és hasonló karakterűek, akkor megértem őket és hát legyenek boldogok. Persze tudom, hogy neked sem könnyű, de azt mondom lépj tovább, ha a pasid másba szeretett bele.
2015. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Majd akkor is ezt mondta ha a te parkapcsolatodat teszi tonkre;)
2015. júl. 14. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!