Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érezhetek így? Megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetek így? Megoldás?

Figyelt kérdés
Hát, az a baj,hogy 15 vagyok, barátnőm még nem volt, de szeretnék, viszont állandóan olyan hangulatban vagyok,mintha.. Nem is tudom,vagy 1-2 éves kapcsolatom lenne vége.. A hangulatom a béka segge alatt van.. Régebben segített,ha lementem kondizni, most is megyek, de már ez sem.. :/ Barátnő esélytelen, ahová járok, velemegyidős lányok nem néznek ki jól, a többiek idősebbek, de hozzájuk nem igazán mennék,nem is ismerek senkit onnan.:( Szóval, ötlet, hogy legyen pozitívabb?

#lány #szerelem #fájdalom #szakítás érzet
2015. jan. 25. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:

a lányok nem néznek ki jól xD

ennél szánalmasabb kifogás csak az "úgyse lenne rá időm."

2015. jan. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha látnád őket.. Hidd el, te sem örvendeznél.. :D A fele 80 kiló fölött van, nincs bajom velük, mert normálisak, de nem a zsánereim, a többi pedig nem ad magára, úgy néznek ki,mint a fiúk.. Szóval..
2015. jan. 25. 11:57
 3/5 anonim válasza:
Figyelj! Mi a baj a fiús kinézettel? Nálunk vannak a sulimban olyanok, akik 10-11 évesen műszempillában és ujjatlanban mennek tesire. 16-17 cm-es sarokban járnak, és a lábuk vastagságáról képesek 15 percet beszélni. Szerintem állj le ezekkel a nem ad / ad magára barátnőkereséssel.
2015. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráérsz még bőven!!! Addig fejleszd magad, olvassál, tanuljál, hogy majd - ha eljön az ideje, és eljön az "igazi" - megfelelő lányt találhass. Menj biciklitúrákra, az jobb, legalábbis jobban feldob lelkileg, mint a konditerembe bezárva lenni.
2015. jan. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát télen nem sűrűn fog biciklitúrákra járni, hacsak nem akar jéggé fagyni :D Ennyi idősen én is éreztem így... nem tudsz mit tenni max regisztrálj társkereső oldalra ott esetleg tudsz találni olyat aki neked kell. A kondit meg abba ne hagyd!! Nekem nagyon sokszor az segített ilyen helyzetekben 11 éve járok ez mindig jó megoldás! Fel a fejjel! ;)
2015. jan. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!