Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem a főnökömnek? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a főnökömnek? Vagy csak félreértem az egész helyzetet?

Figyelt kérdés

Kb két hónapja vettem észre hogy a főnököm furcsán viselkedik mikor a közelemben van.

Folyamatosan néz,szemkontaktust keres velem,mindig odajön beszélgetni hozzám,olyankor mosolyog,és mintha zavarban lenne.Volt egy férfi kollégám akivel nagyon jól kijöttem,ahogy a főnököm ezt észrevette apróbb jeleket adott arra mintha féltékeny lenne.Mondogatta nekem hogy milyen jól kijöttök,stb stb,és látszott az arcán hogy nem tetszik neki a dolog.

Mikor a főnököm odajön hozzám és beszélgetünk,néha már én érzem magamat kellemetlenül.

Sokszor zavarba hoz azzal hogy a magánéletemről kérdezget.

Nem tudom mit gondoljak.

Szerintetek?

Tetszem neki?Vagy miért viselkedik így?Esetleg én értettem félre valamit?


26/N



2015. júl. 9. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet be akar cserkészni,de a helyedben már rég húztam volna egy határvonalat.Az egy dolog hogy főnök,de a munkán kívül semmi köze a magánéletedhez.Gondolom te meg csiripeltél magadról mindenfélét neki,nem voltál határozott.Tetszik neked vagy sem ? Ha nem,akkor legközelebb mondd meg neki,hogy nem akarsz magánügyekről beszélni,a munkára akarsz koncentrálni.Ha ez miatt alád tesz,akkor ennyit ért ez a munkahely.
2015. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozik meddig mehet el, nyilván tetszel neki. Főnök-beosztott viszony általában a beosztott állásába szokott kerülni. Legalábbis 23 év alatt amiket láttam mind felmondással végződtek.
2015. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!