Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit fog szólni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog szólni a barátom ehhez az ötlethez, ami full meglepetés lesz neki? L/18

Figyelt kérdés

Szóval az lenne, hogy a barátomnak írna a fb-mről az egyik barátnőm, hogy elrabolták a barátnőjét, vagyis engem... de ezt nem a barátnőm írná, hanem én. (ezt ő nem tudja) :) addig én bújkálnék egy kicsit, illetve egy bokor mögül figyelném, és írnám neki az instrukciókat.

Ennek az a lényege, hogy neki kéne megtalálnia engem, és azután kiváncsi lennék mit csinálna, vagy mit szólna?


Fiúk, ti mit szólnátok az ilyen jellegű dolgokhoz?



2015. júl. 13. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ez egy baromság


úgy lenne egy kis értelme ha mondjuk szülinapja lenne és megbeszélnétek hogy találkoztok, előtte meg ezt írnád. és egy hotelben lennél egy szobában... a többit rád bízom ;) de ez ebben a formában hülyeség

2015. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez buta játék, mert ha egyszer tényleg bajban leszel, azt fogja hinni, hogy akkor is csak szórakozol.
2015. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

ennek mi az értelme?

nagyon "vicces",te tényleg 18 éves vagy? későn érő egy "picit"

egy részt ki az a vad aki elhiszi egy face üzenetből hogy elraboltak valakit? másrészt

mi van ha bejelentené hogy ezt írták,és téged nem talál,azon kívül hogy kinevetik,muszájból csak felvennék a bejelentést.



nem venném jó poénnak,inkább szórj szét frontinos üveget és feküdj a szoba közepére


azt még el is hiheti elsőre.


na azt még én is értékelném,mert kellően szélsőséges vicc!na de ez az elrablás...gagyi és gyerekes

2015. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Kihívná a rendőrséget, aztán fizethetnétek a bírságot hamis riasztásért...
2015. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Ostoba...
2015. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
NO COMMENT...
2015. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Mi ez a hülyeség?!
2015. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fordított esetben nem jönne rád a frász? Hahhj, gyerekek...
2015. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"addig én bújkálnék egy kicsit, illetve egy bokor mögül figyelném,"

X.X

Mit mondtál, hány éves vagy? xD

2015. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem keresne!:D Ülhetnél a bokorban amíg megunod;)
2015. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!