Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit fog szólni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog szólni a barátom ehhez az ötlethez, ami full meglepetés lesz neki? L/18

Figyelt kérdés

Szóval az lenne, hogy a barátomnak írna a fb-mről az egyik barátnőm, hogy elrabolták a barátnőjét, vagyis engem... de ezt nem a barátnőm írná, hanem én. (ezt ő nem tudja) :) addig én bújkálnék egy kicsit, illetve egy bokor mögül figyelném, és írnám neki az instrukciókat.

Ennek az a lényege, hogy neki kéne megtalálnia engem, és azután kiváncsi lennék mit csinálna, vagy mit szólna?


Fiúk, ti mit szólnátok az ilyen jellegű dolgokhoz?



2015. júl. 13. 19:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

előtte beszéld meg vele hogy játék, mint a szabadulós vagy kincskeresős játékok

aztán követi szépen az utasításokat


egyébként úgyse hinné el ha meg ilyen naiv akkor se maga kezdene nyomozgatni hanem szólna felnőtteknek

2015. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

DAFUQ...

hát én erőteljesen elkezdenék aggódni, az a helyzet. Ha véletlen nem vágnám le elsőre, h habi az egész, akkor sztem rendőrséget hívnám, aztán lenne, ami lenne...Semmiképp sem vicces, vagy náccerű ez az ötlet.

25/F

2015. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

Feltűnt, hogy ez FELNŐTT párkapcsolatok kategória, ugye? Van egy kategória külön az olyan kis éretlen tiniknek, mint te.

Ez egyébként szörnyen rossz ötlet, semmi jó vége nem lesz. Mondjuk jót röhögnék a képeden, amikor elintézi egy vállrándítással, vagy a rendőrség jól sejhajba rúg és megbírságol egy nagyobb összegre, vagy ha a játék végén a barátodtól egy büdös nagy pofont kapnál, bónusznak szedegetheted magadból a bokorban összeszedett kullancsokat... :D

2015. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!