Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szidják itt sokan a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szidják itt sokan a jó pasikat, miközben velem pont, hogy csak azok rendesek?

Figyelt kérdés
Természetesen vannak közöttük is bunkók, de eddig velem mindig úgy volt, hogy a csúnyább pasijaim csak kihasználtak, viszont az egyik nagyon jól nézett ki, kigyúrt, gazdag, stb, és olyan figyelmes és odaadó volt velem,mint még senki.
2015. júl. 14. 21:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

Apró vétek alatt olyat értek, mint pl. ismerkedésnél a shit-teszt elbukása, a nem passzoló öltözet, egy meggondolatlan mondat...

Bármi lehet, csak indokot kell találni.

2015. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem voltak azok a tipikus jó pasik, akiktől mindenki elolvad, de nekem nagyon tetszettek és szerettem őket. Amúgy pont erről beszélek: nem tudom, hogy nézel ki, de már mocskolódsz:D
2015. júl. 14. 22:26
 13/20 anonim ***** válasza:
Én szivessen megismernélek kérdező,nem vagyok jóképü,de kedves,hűséges,egy bnőm se csaltam meg,de mindegy mert ez ma már nem erény...(38ffi)
2015. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#12: "... a csúnyább pasijaim csak kihasználtak..."


El tudom képzelni, hogy mennyire nagy lehetett a szerelem, ha utólag így vélekedsz róluk. Nem vagy korrekt velük szemben!


Az én életemben is volt egy nő, átlagos lány volt volt akkoriban, de hihetetlenül megtetszett, mielőtt meg szerettem volna ismerni, de nem jött össze. Évekig figyelgettem utána Iwiw-en, Facebookon, és gusztustalanul elhízott, önmagára semmit nem adó, igénytelen nő lett belőle, amit több ismerősöm is megerősített. De nem azért szidom külsőre, mert valamit meg akarok torolni, vagy ilyesmi, hanem tényleg elcsúnyult. Ha még mindig úgy tartaná magát, ahogyan 10-12 évvel ezelőtt, egy szavam sem lehetne rá.


Szóval te meg benyögöd ezt a "csúnyább pasijaim" szösszenet, hát... mit mondjak... én sem vagyok egy nagy eresztés, de ilyen véleménnyel az exeidről én sem jönnék össze veled mindezek után, ha egy esetleges szakítás után 100%-os a garancia egy hasonló degradálásra.

2015. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként hol volt mocskolódás? A hozzászólásoddal volt bajom, vagy netán téged bántottalak?
2015. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus feltekenyseg. Ti meg sajna belul se vagytok szepek...
2015. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem degradalok senkit sem, viszont mindenki megtudja ítélni, hogy egy olyan sráccal van-e együtt, akire minden nő szemét vet, vagy sem. Ahogy azt is, átlagos barátnőd van, vagy bombázó. Nekem tetszettek külsőre is akkoriban, mivel a szerelemben nem ez számít...:)
2015. júl. 14. 22:53
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
#17: Akkor elmondom neked, hogy a 10-12 évvel ezelőtti kiválasztottamra soha senki sem nézett rá, kerülték nagy ívben, ahogy csak lehetett, és pont azért, mert más férfiak számára nem volt túlságosan vonzó, de ettől én soha nem mondanám azt, hogy "csúnya volt", meg hogy "nem volt kapós a kiscsibe". Húbammeg, majdnem ugyanazt mondjuk, de te valahogy mégis degradálod az exeidet ezzel a lecsúnyázással.
2015. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez miért olyan degradáló, engem se tart az összes szépnek.
2015. júl. 14. 23:20
 20/20 A kérdező kommentje:
Marmint az összes pasira értem, Ők nem tudom, hogy mit gondolnak.
2015. júl. 14. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!