Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, kb. mennyi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kb. mennyi az ideális szám, akikkel lefeküdt a lány 20 éves koráig?

Figyelt kérdés
Én eddig 3 pasival voltam együtt, de már volt, aki emiatt ler.bancozott... Én nem tartom soknak egyáltalán, főleg, hogy olyanokat is hallok, akik hetente több sráccal is összefekszenek... Vagy az a legjobb, ha még szűz?
2015. júl. 16. 16:34
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Sosem hangoztattam senkinek, hogy mennyivel jobb volt az exem meg ilyenek... Amúgy meg a fordítottja is igaz, nekem sem kéne olyan pasi, aki minden buliban más lánnyal dug...
2015. júl. 16. 16:58
 12/46 anonim ***** válasza:
68%

Remélem a sok szentéletű itt kommentelő férfi figyelembe veszi, hogy a nők részéről is reális akkor visszafele ugyanez az elvárás. Ti sem voltatok még nővel, vagy maximum 1-el, nem akartok mindenkit megfektetni a szombati bulin, szóval ugyanolyan szűzies, visszafogott magatartást tudtok tanúsítani a jövendőbeli érintetlen barátnőtök felé, mint ő felétek. De persze feszengenetek nem szabad az első alkalommal, kiválóan kell teljesíteni!


Vagy netán álszentek vagyok?

2015. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy a lány legyen bomba az ágyban meg szexistennő, de hát egy szűz lány minden lesz, csak az nem...
2015. júl. 16. 17:08
 14/46 anonim ***** válasza:
73%

" lány legyen bomba az ágyban meg szexistennő, de hát egy szűz lány minden lesz, csak az nem."


És? kit érdekel? Szex az tanulható, max a felek képtelenek tanulni.

2015. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
52%
A szexbe bele lehet jönni. Ja igen, csak nem egy éjszakára kellene tervezni, hanem egy életre és máris van idő összecsiszolódni és egymás igényeire hangolódni. Tudom, ez a mai lányoknál nem divat, mert csak dugnak orrba-szájba (meg még mindenhova, ahova elfér egy farok). Amúgy igen, én még szűz vagyok, csak azt várom el, amit adni tudok.
2015. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
A pasik is általában csak kalandokat keresnek, szóval...
2015. júl. 16. 17:17
 17/46 anonim ***** válasza:
78%

#13 Olvasd el még egyszer, hogy mit írtam. Nem azt, hogy tilos, meg hogy nem szabad feszengeni. Hanem csak simán felesleges, ha szereted az illetőt, ergo ez nem érv ebben a témában.

És parancsolj, itt vagyok én. Szoktam járni szórakozni, egyetemre járok, dúlnak a hormonok stb mégsem célom egy buliból adódóan lefektetni egy csajt, csak azért mert én férfi vagyok. Felesleges arról beszélni, hogy "ti", meg hogy "mi", ez már általánosítás. Minden ember más, én meg leírtam, hogy számomra mi egy ideális partner hosszú távon. Ha te nem esel bele ebbe a kategóriába, akkor se baj, nem kell besértődni ezen, én se fogok. Ha neked jól esik az egy éjszakás kaland, akkor egészségedre.

2015. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Csak magamból tudok kiindulni . Nekem ami reális szám az a 3-5 ilyen korban egy nőnél . Szerintem butaság ez a kell a tapasztalat , hiszen minden ember más mindenkiel más lesz a szex is mindenki máshogy szereti, csinálja azaz minden egyes új partnert fel kell fedezni és ki kell tapasztalni. Engem sosem zavarna ha egy lány ügyetlenkedne hiszen ez örömszerzés nem pedig verseny , segíteni kells rávezetni a másikat arra hogy hogyan lenne jobb :) és pasiként nem volt sok partnerem mert nem akarok minden nőt megdugni nem állat vagyok akit az ösztönei vezérelnek hanem érzelmi alapon választok partnert . Eddig 2 nővel voltam csak és örülök is ennek, jobban megbíznak bennem
2015. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
94%

18: ha nem inged, ne vedd magadra.


Általánosítani felesleges, de az első oldalon pl. minden komment általánosító körülbelül. Azt ugye szabad, mert ott a nőkről megy a téma, nem a férfiakról...


A helyzet az, hogy sokan elvárják, hogy a leendő barátnőjük szűz legyen, de ezzel szemben az nem baj, ha ők már ki tudja hány nővel voltak együtt.


Ha engem kérdezel, annyi az ideális szám, amennyi! Semmi közöm hozzá, hogy ki hánnyal, hogyan és miért, mennyit szexelt életében előttem.

2015. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
0%

#20 Az első oldalon a válaszok fele az enyém. Kérlek idézz, miben általánosítottam, ami számodra sértő volt.

És szerintem ez álszentség: neked nem számít, ha a párod erkölcsileg romlott úgymond. Ha csaj nekem azt mondja, hogy lefeküdt 70 sráccal önszántából, akkor őt már nem tudom komolyan venni.

2015. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!