Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, kb. mennyi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kb. mennyi az ideális szám, akikkel lefeküdt a lány 20 éves koráig?

Figyelt kérdés
Én eddig 3 pasival voltam együtt, de már volt, aki emiatt ler.bancozott... Én nem tartom soknak egyáltalán, főleg, hogy olyanokat is hallok, akik hetente több sráccal is összefekszenek... Vagy az a legjobb, ha még szűz?
2015. júl. 16. 16:34
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen szam...

Neekm 21 eves koromig 6 emberrel volt olyan kapcsolatom... Ekkor jöttem össze a ferjemmel.. Nem zavarta.. Neki a 2. Vagyok

Nem ezalapjan iteljuk meg egymast.. Semmivel sem tobb sem kevesebb az ember a szamok miatt

Kiveve aki tenyleg hetente valtogatta

2015. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
32%

Nalam a nulla lenne a legidealisabb.

Szivesebben veszitenem el a szuzessegem egy szinten szuz lannyal.


De a harom sem sok kerdezo. Tapasztaltabb lanynal csak annyit kernek, hogy legyen velem turelmes. Foleg az elso par egyuttletnel.

2015. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%
1-2. A 3 határeset, de te azért vagy ri banc, mert egy haverodnak is széttetted a lábad.
2015. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem rib.nság, mert már 4 éves ismertem, és nem egy buliban szedtem össze egy éjszaka alatt :)
2015. júl. 16. 18:15
 25/46 anonim ***** válasza:
Már nem tudom. Ha soknak találom akkor úgysem jönnék össze vele.
2015. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
A partnerek száma nem biztos hogy egyenesen arányos a tapasztalattal..
2015. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%

"Ha egy olyan emberrel szeretkezik az ember, akit tényleges szeret, akkor nem feszeng. Engem sokkal jobban zavarna, ha a csajomon már a fél város átment. "


Így van.

2015. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
81%

24#


Nem az, de sok férfit elrettent, hogy csak úgy lefekszel egy barátoddal, tök mindegy mióta ismered. De nekem nem gáz, csak én nem tudnék lefeküdni baráttal, idegennel, csak a szerelmemmel.

2015. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Igen, tudom... De tény, hogy nagyon jóban voltunk, és akár több is lehetett volna belőle, legalábbis én úgy gondoltam.
2015. júl. 16. 18:31
 30/46 anonim ***** válasza:

"És szerintem ez álszentség: neked nem számít, ha a párod erkölcsileg romlott úgymond."


Te 1815-ben élsz vagy 2015-ben, hogy erkölcsileg romlottnak gondolod azt, aki 0-nál több emberrel létesített szexuális kapcsolatot az életében?

2015. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!