Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam 20 évvel idősebb nőbe. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
3 hónapja megismerkedtem egy 48 èves szingli nővel. Nincs neki gyereke. Èn most vagyok 28 egyedül nevelem 4 èves kislányomat. 4-szer már randiztunk ès van köztünk valami pezsgès,de nem tudlm,hogy ő komolyan gondolhatja-e,hogy megpróbáljuk együtt vagy csak játszik velem. Szerintetek hagyjam vagy ennyi èv korkülönbsèggel is alkothatunk egy párt?

2015. júl. 16. 23:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Ha most tetszik akkor szerintem 20 év múlva is tetszeni fog.Mert te is öregszel nem csak ő "


Most tetszik neki, mert 48 éves, de könyörgöm, 10 év múlva majdnem 60 éves lesz. Le fogja cserélni egy fiatalabbra, más generáció a két ember!

2015. júl. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék rá, akik azt írják nem gond a korkülönbség, éltek e már ilyen kapcsolatban? Tapasztalat nélkül, hogy tudnak jó szívvel tanácsot adni?

Nem érti meg az, aki sosem volt ilyen helyzetben, hogy ideig óráig nem fogja csak zavarni a 20 év.

Igen, most még tetszik neki, de értsétek meg, hiába ad magára és fiatalos, akkor is szemmel látható lesz a korkülönbség. 48 évesnek a 28 éves, akár a gyereke is lehetne.Már ez ciki lesz egy idő után. Ha legalább fordítva lenne, hogy idősebb férfi, fiatalabb nő verzió, de még így is gondok adódhatnak és sokszor adódnak is.

2015. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ma 09:17!


'Tapasztalat nélkül, hogy tudnak jó szívvel tanácsot adni?'


Miből gondoljátok,hogy tapasztalat nélkül írtam?

Pont hasonló kapcsolatban élünk lassan 3 éve együtt.

4 éve ismerjük egymást,nem tervezünk szakítást.

Persze mindenhol van probléma,köztünk is,de hol nincs.

Lényeg,hogy megtudjuk beszélni.

Magasról teszünk arra,hogy ha valakinek ez nem tetszik.

Olyan jól élünk együtt,hogy mindenki csak irigykedni tud.

De ismeritek:100 irigyem mint 1 sajnálkozóm.

2015. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12-nek: ok, értem,hogy tapasztalat nélkül hogy mondjuk, hogy működhet a kapcsolatuk. De aki azt írja, hogy nem fog működni, az tapasztalat nélkül hogy írhatja? Nekem nincs tapasztalatom e téren, bár most egy 13 évvel fiatalabb srác tetszik, odavagyok érte. Viszont én tudom a 13-at, ő nem tudja, ezért nem merek belevágni a kapcsolatba. Nem nézek ki 13 évvel idősebbnek, mások szerint 7-8-at simán letagadhatnék. Így már csak 5-6 az előnyöm.

Ettől függetlenül én azt mondom, hogy próbálja meg a kérdező, ne motoszkáljon a fejében, fejükben, hogy mi lett volna ha... Az ilyen helyzet viszont rossz.

2015. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Végül is igazatok van, megpróbálni meg lehet.

Én csak azt írtam le, amire számítani kell.

Én voltam ilyen helyzetben és a környezetemben is páran.

A végkifejlet nem volt egyik esetben sem pozitív.Ez azért elgondolkodtató...

Ezzel, nem a kérdező kedvét szerettem volna elvenni attól, hogy tervezzen a hölggyel, hanem rávilágítani a lehetséges problémákra, amit a korkülönbség generál. Ettől függetlenül, természetesen vannak kivételes esetek.

Próba szerencse.

2015. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Gyerekek ne legyünk már naívak. Ez mind szép és jó, hogy a szerelemben nem a kor számít és hogy ha fiatalabbnak néz ki a nő, akkor nyugodtan vágjanak bele, de akkor is. 20 évvel idősebb a nő!!!!!! Más generáció. Ki akarna 40 éves korára egy 60 éves nénivel együtt lenni? Most még oké, de később ebből nagy gondok lesznek, szexuális és más téren is!
2015. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Én voltam ilyen helyzetben és a környezetemben is páran."


Elárulnád,hogy te vagy az idősebb nő vagy..?

Te és az ismerőseid miért szakítottak?

2015. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

' de később ebből nagy gondok lesznek, szexuális és más téren is!'


Miért gondolja mindenki azt,hogy egy 60 éves nő nem lehet szexuálisan aktív?

Még olyat is láttam,hogy egy 85 éves nő oktatta 'hogyan legyen minél jobb az orgazmus' és aktív életet élt.Mindig vannak kivételek.

2015. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet egy 60 éves nő szexuálisan aktív, de nem annyira mint egy 40 éves férfi!
2015. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!