Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam sokkal idősebb pasiba és nem tudom, hogy mit csináljak. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már jó pár éve ismerjük egymást, de nagyon változó, hogy milyen velem. Van amikor kedves, látom, hogy kedvel engem, de van amikor még csak rám se néz, nem is köszön. Egy cégnél dolgozunk, én még nem vagyok ott olyan régóta, ő már ott dolgozott, amikor odakerültem. Az a legnagyobb problémám, hogy 20 év van köztünk, de nagyon jól tartja magát. Eleinte csak tetszett, de utána egyre jobban megkedveltem és beleszerettem. Próbáltam már elfelejteni és túllépni rajta, de nem sikerül. Pedig nemrég egy másik részlegre került, úgyhogy most már alig találkozunk. De még így is képtelen vagyok elfelejteni. Nem tudom, hogy mit kellene tennem, gondoltam már arra, hogy elmondom neki az érzelmeimet, de nem merem, képtelen vagyok rá. Teljesen tanácstalan vagyok.

Segítsetek, légyszi!



2012. jún. 27. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20 évvel idősebb nálad, nem valószínű, hogy ő mozdul rád, mert ha rosszul értelmezi a jeleket, akár perverznek is gondolhatják. Szerintem hívd el valahová, stb...
2012. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked kell kezdeményezni. A korkülönbség nem lehet akadály.
2012. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Ha huszonpár vagy harmincpár éves vagy, jó pár évig menni fog a dolog, ha minden más stimmel. 40 körül viszont már túl nagy lesz a szakadék, ezzel számolj. :-( Addig viszont lehet jó pár gyönyörű évetek! ;-)


Az más tészta, hogy nem kezdeményez. Nőként így nehezebb dolgod van, de az biztos, hogy észre fogod venni, ha ő is vonzódik hozzád. Egyszerűen működnek ám a pasik: kezdeményeznek, ha akarnak valamit. Ha nincs kezdeményezés, nem érdemes reménykedni. Normál esetben persze. ;)

2012. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Uccu neki!!! A helyzetet csak te oldhatod meg. Légy finom és nőies, de határozott. Kezdeményezz!! Egy kávétól semmi nem dől össze... ( Persze, ha elutasít, akkor a te világod átmenetileg mégis.... De utána újra lehet kezdeni, és nyugtod lesz, nem idegesít tovább a gondolat.... És szerencséd is lehet:) )
2012. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ich auch :(
2012. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Én azt tapasztaltam, hogy az idősebb pasik csak dugni akarnak a fiatal nőkkel, mert nem veszik őket komolyan. Hogy miért, azt sajnos nem értem.
2012. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a keresztanyám és keresztapám közt 20év van. (37-57). és együtt vannak már 18éve.

A nagybácsim és a felesége közt is 20év van (26-46). és 7éve boldogok együtt.

2012. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! Nagyon kedvesek vagytok! :-)

Hát, megpróbálom és meglátjuk mi lesz. :)

Remélem sikerülni fog!:)

2012. jún. 27. 21:59
 9/13 anonim válasza:
Sikerült Vannak Fejlemények?
2012. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést, aranyos Tőled!..:)

Hát, nem igen történt semmi azóta. Direkt próbálgattam flörtölni vele, el is hívtam egyszer ebédszünetben. Eljött velem, de nem viszonozta utána. Nem tudom eldönteni most, hogy mi van. Lehet, hogy nem akar, nem voltam neki szimpi? Pedig nagyon rendes volt és mosolygós. (Azért látom, ha valakinek tetszem.) Lehet, hogy nekem kellett volna másodszor is elhívni? Én úgy voltam vele, hogy ha ő nem hív, akkor már én se fogom erőltetni. Vagy lehet, hogy azt kéne? Tényleg nem tudom.

De még egyszer köszi az érdeklődést!!

2012. aug. 9. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!