Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetném el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el életem szerelmét? Tökéletesnek látom még szakítás után is. Azóta lett egy új kapcsolatom és exem is megmondta hogy esélyem sincs. Próbáljak jobbat találni? Azt nem is tudom hol. Nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te még mindig a múltban élsz, képtelen vagy elfelejteni az exedet és emiatt képtelen vagy új életet kezdeni. Emészted magad, de teljesen feleslegesen!

Fogadd el, hogy annak a kapcsolatnak vége, soha nem kezdődhet újra!

Ha jó lett volna, akkor nem is ért volna véget!


Nem tudom, hogy a szakításotok óta mennyi idő telt el, és hogy meddig voltatok együtt, de az idő tényleg segíteni fog elfelejteni őt, feltéve, ha te is el akarod őt felejteni és új életet akarsz kezdeni!


Egyébként már nem az életed szerelme, mert már nem vagytok együtt!


A te döntésed alapján alakul az életed:

1. vagy emészted továbbra is magad, mint most és még jó sokáig boldogtalan leszel

2. vagy abbahagyod a búslakodást, elmész szórakozni, új életet kezdeni, és keress magadnak egy új párt, akivel boldog lehetsz.

A döntés, hogy melyiket választod, csak rajtad múlik. :)

2015. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem most egy ideig magaddal foglalkozz, legyél nyitott, ismerkedj de főleg magaddal foglalkozz.
2015. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel ő már nincs veled és nem is kellesz neki,így nem lehet életed szerelme.Én is ezt hittem valakiről,de nem,ez csak egy önbecsapás,egy illúziót szeretsz valójában.Adnod kéne magadnak időt,és addig nem belekezdeni komolyabb kapcsolatba,míg ki nem ábrándulsz belőle,és rendbe nem jössz.Nekem csaknem egy évembe tellett,de azt hiszem,sikerült.Akarnod kell,és menni fog.Nem most,nem két perc vagy egy hét alatt,de menni fog.Mindenkit el lehet felejteni.
2015. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ! Te hibáztál? Te szakitottál vele?

Ha igen, és szereted, szerintem hivd fel. Egy probát megér.

2015. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani hogy lépjen tovább, de nem mindegy hogy mikor szakítottak. Ha pár hete, az érthető. Ha pár hónapja, még belefér. De ha már ennél is régebb óta őrli magát, az már kicsit sok.
2015. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én hibáztam, ő szakított pár hónapja
2015. júl. 18. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!