Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, kezdek beleszeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, kezdek beleszeretni valaki másba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom és én 21 évesek vagyunk, 3 éve vagyunk együtt. Nemrég elkezdtem dolgozni egy új helyen, és ott megismertem egy srácot. Nagyon szimpatikus, és sokat beszélgetünk amikor van időnk, úgy érzem, hogy teljesen megbízhatok benne.

Viszont azt hiszem, kezdek beleszeretni, amit nem akarok. Szeretem a barátom, nagyon is, együtt is élünk és 3-4 éven belül esküvőt is tervezünk. Mostanában viszont nem igazán törődik velem, és nem is foglalkozik velem, pedig azt mondja, hogy szeret.

Ez az új kollégám pedig ma meghívott egy italra, csak úgy barátilag (neki is van párja). Azonnal igent mondtam, mert nagyon kedvelem őt, és igazából most is hiányzik a társasága.

Viszont már kezdem megbánni kicsit, mert nem akarok beleszeretni. Amúgy is fiatalabb nálam 2 évvel.

Hogyan hozzam helyre a kapcsolatomat a barátommal, ha ő állítja, hogy minden rendben? Hogyan felejtsem el a kollégámat?


2015. júl. 19. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátoddal menj el és csinálj programokat, érezzétek jól magatokat és ne azt érezd, hogy mellette csak egy beszürkült kisegér életed lesz valamint úgy szint neki is.
2015. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
ismerkedj még meg 4 másik fiúval, és akkor már még nehezebb lesz dönteni közülük, de lehetőleg utána mutasd is be őket egymásnak, és amelyik agyonveri mindegyiket, az lesz a győztes, és az milyen szupi lesz.
2015. júl. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Interferencia ***** válasza:
66%
Alaposan gondold át, hogy melyikőjükkel is akarsz igazán lenni. Ha a barátoddal, akkor mondd le azt a randit, és közöld a sráccal, szerinted visszás ez a dolog, és ne érintkezzetek annyit a munkahelyen.
2015. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Fejezd be vele a meghitt,vagy hosszas beszélgetéseket. ne mesélj neki magadról,és az életedről,és őneki se hagyd.

Különben hamarosan megcsaljátok egymással a párjaitokat,és az nem lesz egy fer dolog. Arra gondolj,hogyha párod lefeküdne mással,az neked mennyire rosszul esne. Hát ennyire esne neki is rosszul,ha te tennéd meg. És az egész itt,és most kezdődik. Gondold meg.És tudd,hogy mit akarsz.

2015. júl. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne menj bele, semmilyen kapcsolatba az új kollégáddal.

Ha szereted a barátodat és nem akarsz bonyodalmakat, ne tedd! Nem éri meg.

2015. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!