Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek ez előfordult már?...

Veletek ez előfordult már? Azt hiszem kezdek beleszeretni 14 éves létemre egy 25 éves fiúba. Most mit csináljak? Kinőhető?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap látom, szoktunk is beszélgetni... Ugyanis ő vezeti a buszt amivel járok. Normális ez? igazából letagadhatna egy ötöst... Abszolút helyes, nem is bunkó, mindenkivel jóba van mert szokott bulizni is, de tudja kivel hogyan kell beszélni... Ilyen még sose fordult elő, nem voltam még sose igazán szerelmes, és nem is akarok... Valakinél hasonló tapasztalatok?
2013. nov. 18. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem gyere össze velem :) ez az egyetlen megoldás :)
2013. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megvesztél ? Simán börtönt kaphat miattad pedofília miatt...
2013. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Határeset, de van az a 14 éves akivel összejönnék 23 létemre. Akár esélyed is lehet.
2013. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majd kinövöd, szerintem van annyira értelmes a férfi, hogy ne kezdjen egy 14 éves lánnyal. Attól, hogy kedves és udvarias még nem kell, hogy vonzódjon hozzád.

Szóval nyugi, egy év múlva már biztos nem fogsz így érezni.

2013. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 15 evesen 32 eves pasim volt irj ha erdekel:)
2013. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én anyukám 15 éves volt amikor megismerkedett apával, aki akkor volt 23.. És itt vagyok, semmi bajom stb xD

Szerintem neki furcsa lenne, de ha vársz egy picit később közeledhetsz felé :D Sok sikert ;)

2013. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!