Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őrültségre készülök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrültségre készülök?

Figyelt kérdés

Szoval van egy lany, akit szeretek. Allitasa szerint o is engem. Nem tudom hol lakik hisz nem voltam meg nala, de tudom, hogy tole 2 percre van egy uzletlanc. A napoknan osszevesztunk.. En pedig szeretnek kibekulni de talalkozni sem akar. Szoval arra gondoltam h mivel 3 napig most szabad leszek melobol, kiulok ahhoz az uzlet ele es addig nem mozdulok el onnan mig oda nem jon h kibekuljunk. Elmondtam neki h ez a tervem melyet persze egybol kikelentett h nem fog kijonni es felesleges amit csinalok. Viszont en ezt nem akarom elfogadni es

Ott akarok lenni remenykedve h odajon. Ket napja meg hatalmas szerelemben voltunk, erosen ketlem h ennyi ido alatt ez elmult volna. Szoval vagy az lesz h jol pofaraesek vagy az h sikerul az ordogi tervem.. Szerintetek baromsag?


2015. júl. 22. 21:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb irj neki, hogy Te szeretnel vele beszelni es ha most nem is akar, de ha ugy erzi akkor jelentkezzen. Ne akarj ennyire ramenos lenni, vard meg meg o is kivancsi lesz rad. Inkabb szabadnapodon menj el uszodaba esetleg probalj meg baratkozni mas lanyokkal is. Esetleg tegyel fel par kepet egy jol sikerult bulirol, ahol hol itt mosolyogsz, hol ott. Ha latja hogy lekotod magad es masfele is nyitsz akkor fog inkabb jobban erdeklodni irantad, de ha ott loholsz utana akkor csak Rohan eloled. Tedd kivancsiva.
2015. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az. Értelmes ember nem fog engedni a zsarolásodnak.
2015. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Úgyis kíváncsi lesz, hogy ott leszel-e. :) Mégha nagyon makacs is. De ha nem is megy oda hozzád, akkor is megpróbáltad. Egy fényképpel bizonyíthatod neki, hogy nem rajtad múlott. Viszont, ha szeret, odamegy. :D
2015. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerintem kombinalni fogom a harom valaszt hisz ertelmet latok mindegyikben. Kimegyek, kuldok egy kepet aztan varok 1-2 orat ra. Ha nem jon akk napokig nem fogok jelentkezni vagy valaszni az uzeneteire utana meg majd latjuk mi lesz.. Max ha ennyivel le tudott zarni akk ennyi, nem o az a lany akivel az eletem fogom leelni.
2015. júl. 22. 21:55
 5/23 A kérdező kommentje:
Delutan irtam neki egy hosszu levelet amiben igy az elso kozos emlekunk ota csomo jo emleket beleszottem a kis regenybe es azt is elmondtam mennyire szeretem most is es fogom holnap is es az utan is h ha nem jon ki. Azota nem irtam egy szot sem es most kaptam az uzenetet h "szeretlek".. Nos azon agyalok nem is reagalok erre hanem majd holnap a keppel h itt varlak..
2015. júl. 22. 21:58
 6/23 anonim ***** válasza:

Addig nem mozdulsz onnan? Hát figyelj, a 3 hete tartó melegből kiindulva csak annyit tudok mondani, hogy vigyél napernyőt, naptejet és sok vizet. :D

Szerintem őrültség, nem tudom ennél a lánynál mennyire eredményes ez a 'trükk', de te tudod mit csinálsz. Sok sikert!

2015. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha azt megtudtad neki uzenni, hogy most milyen gyerekes eloadasra keszulsz, akkor egy sima randit is tudnal tole kerni. Minek cifrazni a dolgot? Ha hajlando randizni veled akkor megbeszelitek, ha tojik a fejedre, akkor csak foloslegesen ucsorognel naphosszat egy uzlet elott.
2015. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nagyon gyerekes. Ha lány lennék, nem bírnám elviselni, ha egy srác ilyen drámát rendez körülöttem. Legyél határozott, konkrét. Mondd meg neki, hogy békülni akarsz, stb. Ha továbbra is negatív lesz, hagyd a francba... Ne szólj hozzá, ne is foglalkozz vele. Pár nap múlva jelentkezni fog.
2015. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jogos, tenyleg az.
2015. júl. 22. 22:25
 10/23 anonim ***** válasza:
hatalmas szerelem... ok.
2015. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!