Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrültségre készülök! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrültségre készülök! Hogyan beszéljem le magam róla? Vagy megtegyem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem bírom tovább, és be fogom vallani egy nős férfinak, hogy szintén házas létemre őrülten vonzódok hozzá! El kell mondanom neki, mert nem bírom tovább elviselni, hogy úgy néz rám, ahogy, közben ezzel pedig fájdalmat okoz, mert úgysem lehet semmi sem közöttünk.

Már volt, hogy egy hajszál választott el a beismeréstől, úgy érzem, hogy jobb lenne, ha tudná és ennek tudatában kerülhetne ő is engem, és hagyná, hogy én is kerüljem őt, hátha vége lesz ennek az őrültségnek. De azért félek a megaláztatástól.

Ne értsetek félre, nem összejönni akarok vele, hanem túllépni rajta, de ez jelenleg nem megy, mert ha elkezdem látványosan kerülni, hogy még csak ne is lássam az utcán sem, akkor meg feltűnik neki és megjegyzi. Hogy lehet ebből kimászni?


2012. dec. 12. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mond meg neki!
2012. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem. Ha nem akarsz a szeretője lenni akkor minek kell bevallani hogy tetszik neked??

Azt sem értem, hogy miért akarsz olyan dolgot művelni amit ha veled tennék meg a szíved törne össze.

Ha a férjed megcsalna itt sírnál hogy milyen szemetek a férfiak, és nem tudod miért de megcsalt a férjed. Sőt még a szeretőnek a nyakát is kitekernéd. De azt hogy most éppen te készülsz egy házasságot akár tönkre is tenné az nem zavar? Az nem baj??

Nem kell foglalkozni a pasassal. Tölts el több időt a férjeddel, végül valamiért hozzámentél..

Azt hogy a saját házasságodat, életedet tönkre akarod vágni az egy dolog. De miért kell a másik feleségnek is fájdalmat okozni??

2012. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, hogy milyen az, amikor megcsalnak... éppen ezért írtam, hogy nem szeretnék vele összejönni, hanem el akarom őt felejteni.
2012. dec. 12. 12:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell bonyolítani a dolgot. Szépen befogod a kicsi szádat és nem teszel szerelmi vallomást. Attól hogy elé állsz és bevallod hogy odavagy érte, nem lesz jobb. csak ront a helyzeten. Nem kell a pasassal foglalkozni.
2012. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy rontok vele a helyzeten? Nem lenne jobb, ha egyenesen a szemembe mondaná, hogy ő hogy érez (legyen ez pozitív vagy negatív válasz) és ezzel könnyebben le tudnám zárni? Mert most azon eszem magam a legtöbbet, hogy vajon ő is akar-e?
2012. dec. 12. 12:36
 6/17 anonim ***** válasza:
A kérdésedben a válasz: ha feltűnik neki, hogy kerülöd és megjegyzi, akkor elmondod, egyébként olaj a tűzre.
2012. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyszer ez már megtörtént, na akkor álltam nagyon közel ahhoz, hogy elmondjam neki, miért kerülöm. De nem tettem. Viszont azóta odafigyeltem arra, hogy ne keltsek feltűnést, és kedves voltam én is, ezért ha most újra elkezdek elutasító lenni, az megint feltűnik majd neki.
2012. dec. 12. 12:49
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem teljesen ilyen helyzetben voltam, de azért elég hasonló.

Aki tetszett nekem férfi, friss házas volt, de amint találkoztunk, egyből teljesen oda lett értem, láttam rajta, ennyire még soha senkin. Én nem voltam házas, csak kapcsolatban voltam.

És lefoglalta minden gondolatom, hogy vajon tényleg jól éreztem-e rajta, és ezen agyaltam, hogy tetszem-e neki vagy nem, nem azon, hogy vajon mi lenne velünk, meg hogy szerezzem meg őt magamnak. Én végül elmondtam neki, megbeszéltük ezt a dolgot, nekem utána sokkal jobb lett, viszonylag hamar el is múltak az érzelmeim. Ő is ugyanazt érezte egyébként, mint én, de szerencsére ő se akarta ezért felrúgni a házasságát, de egy ilyen nagy szenvedély mellett nem lehet csak úgy szó nélkül elmenni szerintem. És később még írt nekem levelet, hogy nagyon örül ennek, hogy meg tudtuk beszélni, mert előtte ez volt minden gondolata. Mint ahogy nekem is... :D Szóval ez jó módszer lehet, ha beszélsz vele, nálam működött. Addig meg úgyis csak ezen fogod emészteni magad, az sokkal többet árt, a kapcsolatodnak is, addig nem tudsz a párodra figyelni teljesen, tudom, mert én is ezt éreztem. Sok sikert!

Csak ami fontos, mindenképp döntsd el, hogy semmiképp nem mész bele semmibe! Ha a vallomásod után pl meg akarna csókolni vagy többet is akár, NE hagyd!

2012. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egek, de jó olvasni egy sorstárs történetét! Igen, te pontosan érted, hogy miről beszélek, mert átélted. És tessék, itt a bizonyíték, hogy beválhat a dolog! Azt hiszem összeszedem magam, mert ez így nem mehet örökké, már több mint egy éve szenvedek, azt hiszem itt az ideje, hogy tegyek valamit ellene, mert erre lassan rámegyek.
2012. dec. 12. 13:11
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonló cipőben, elmondtam, nem lett köztünk semmi, de nem tudtuk egymást kerülni, tartottuk a kapcsolatot úgy, hogy izzott köztünk a levegő...

És ez évekig tartott, kínszenvedés volt... Sok pasi szereti "kiélvezni", hogy bejön egy nőnek, anélkül, hogy lépne... szóval azért vigyázz ezzel!

2012. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!