Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jobb egy rossz kapcsolaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb egy rossz kapcsolaton belüli együttélés mint az egyedüli létbizonytalanság?

Figyelt kérdés

Most a párommal élek, nem túl jó a kapcsolatunk, aminek főleg ő az oka, de ebbe nem mennék bele.

Szóval nem szívesen élek már itt vele, de ha vele maradok, akár az egész életemet leélhetem itt biztonságban.

Viszont ha albérletbe megyek évente fél millió forint megy alevesbe, és ha lebetegszem, vagy bármi történik, az utcára is kerülhetek, ezt nem merem megkockáztatni.


2015. máj. 29. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Uh.. ne haragudj, nem nagyon tudok segíteni, mert én is ugyanezzel küzdök. Kíváncsi vagyok a válaszokra.
2015. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis eladod a boldogságodat évi félmillióért. Továbbá úgy döntesz, a párod olyan emberrel kell, hogy leélje az életét, aki csak szükségből van vele, nem szereti igazán, csak kihasználja. Gondolod, ő is úgy érezné, veled akar maradni ilyen körülmények között? Soha nem jobb a rossz kapcsolaton belüli együttélés, csak egy önállótlan ember használja ki ilyen módon a párját gyávaságból. Lehet, hogy azonnal nem tudsz lépni, de ha nem is törekszel a megoldásra, az elég gerinctelen hozzáállás.
2015. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb egyedül. Ennek egyszerűen az az oka, hogy a rossz kapcsolat sem jelent biztonságot. Ha te rosszul érzed magad a kapcsolatban, akkor nyilván ő is. És ha jól értem, nála laksz. Innentől viszont bármikor kitehet, amikor csak kedve támad hozzá. Ez a verzió pedig sokkal rosszabb, tekintve hogy nem tudhatod előre, mikor fog megtörténni.


Plusz ha egyedül vagy, még van esélyed egy jó kapcsolat kialakítására.

2015. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha most van munkád, kezdj el félretenni,hogy legyen mihez nyúlni baj esetén.

Nem szabad egy rossz kapcsolatba beleragadni, mert hosszan gyógyuló súlyos lelki sérüléseket szenvedhetsz.

Add meg magadnak az esélyt,egy jobb életre!:)

2015. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok, sajnos tapasztalatból beszélek. Velem eljátszotta az exem, hogy amikor nem volt munkám és elfogyott a félretett pénzem, azt mondta hogy amúgy is megunt és ad egy nap haladékot, másnap költözzek el.

Elég vicces volt, csak néztem rá, hogy ezt mégis hogy gondolta. Kétszáz forint volt a pénztárcámban, nem volt munkám, nem volt lakásom, nem tudtam hova menni. A szüleimmel nagyon rossz volt a kapcsolatom, végül mégis hozzájuk mentem, mert az exem nagylelkűen vett nekem egy vonatjegyet másnapra...

Jobban jártam volna, ha már előbb lelépek. Legalább a félretett pénzem megmaradt volna. Így az újrakezdés hihetetlenül nehéz volt. (Bár el kell ismerni, hogy igazából kalandos, regénybe illő is. Ha leírnám, senki nem hinné el. Szóval tulajdonképpen akár még hálás is lehetek érte :D)

2015. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban.

Nincs szükségem arra,hogy egy férfivel azért kelljen együtt maradnom,hogy az anyagibiztonságom így legyen fedezve.

Mint írtad problémák vannak vele,lehet ő is azon gondolkodik már,hogyan szabaduljon meg tőled.

2015. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-eesel egyet értek, így egy kitartott vagy.
2015. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En sosem ertettem azokat, akik nem lepnek, hanem maradnak a sz.rban. Legyen az egy rossz kapcsolat vagy munkahely.


Es igen, lehet hogy kockázatosabb lépni, de olyan rovid az elet, hogy boldogtalan legyel.


En simán lépek, ha nem erzem jol magam ott, ahol vagyok. Persze nehez onerobol ezt megcsinalni, de megtudtam eddig is es ezutan is, remelem. Sosem akarok fuggeni senkitol.

Neha olyan kockázatokat bevállalok, de mindig lesz valahogy. :)

2015. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezzel a kérdéssel magadat járattad le. Egy pénzéhes némber vagy. Nem szégyenled magad a pénze jó de mint ember nem kell? De sok van a fajtádból.
2015. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!