Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Elcsesztem az egész életemet aminek az lett az eredménye, hogy elhagyott az a lány akit szerettem. Vagyis pontosabban nem voltunk gyakorlatilag "együtt", de egyre jobban úgy viselkedtünk. Több mint 2 éve. Viszont ha akarom sem tudom elfelejteni. Annyi orvosnál jártam pszichológusnál de igazából egyik se tudott eredményeket produkálni.


Konkrét bajom nincs, csupán annyi, hogy nincsenek barátaim, nem érdekel semmi, és elvagyok magamban így, az életminőségem nulla, betegség miatt a sulit is abbakellet hagynom (vagyis majd folytathatom, jövő szeptembertől, csak ez a cseszett szabályozás 21 éves korra). Olyan az egész életem mint a kényszer. Szeretem. Ez az egy. Ha ott van a közelemben minden megváltozik. Jobban érzem magam, elmúlnak a bajaim, jó a kedvem.


Mindig az tartott életben hogy majd egyszer rájön hogy nélkülem képtelen boldog lenni, és ilyesmi, de már 1 hónapja megint barátja van. Azelőtt is volt barátja. Ismerem annyira magam hogy mellette nem csak hogy boldog lennék, de egészséges is. Viszont ez kizárt. Lehet hogy más "nő" is jobb állapotra tudna keríteni, de jelenlegi állapotomban ez talán még jobban kizárt dolog.


Az a lány szép lassan vált le rólam, mire észbe kaptam már késő volt. Sosem beszéltük meg ezt, és mivel ő se tudott a közelemben lenni úgy, hogy jól érezze magát, meg én sem, ezért ő inkább elköltözött messzebbre.


Van amikor jobb van amikor rosszabb mindig ilyen hullámvölgyben élek. Viszont amikor jobban érzem magam akkor mindig látok valamit ami előbb utóbb de visszahúz a mélybe. Nem jó magamnál lenni, vagy alkohol, vagy alvás (olyan 11-12 óra). De most már kezdem ezeket is kevésnek érezni.


2015. júl. 4. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy komoly függőség. Olyan nincs, hogy valaki más miatt leszel "egészséges", mert akkor folyamatosan tőle függsz. Ha csak rossz napja lenne, máris borulna az egész. A cél az lenne, hogy önmagadban teremtsd meg az egyensúlyt, amit mástól vársz. Akkor a lánynál is több esélyed lenne, mert egy nő sem szeret olyan pasival lenni, akinek a hangulata, életminősége tőlünk függ...

Egyetlen olyan kapcsolat van, ahol ezt felvállalja a nő: a gyermekével szemben. De egy társkapcsolatban ez szörnyű!

2015. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A hiánya és a tudat, hogy nincs és nem is lesz többé... az tette tönkre az egészségem. Nem az aktuális állapota.


"Akkor a lánynál is több esélyed lenne, mert egy nő sem szeret olyan pasival lenni, akinek a hangulata, életminősége tőlünk függ... "


Ezt meg nem értem hogy gondoltad. Egy biztos, előbb lesz együtt az összes férfival a földön mint velem.

2015. júl. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!