Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most lenne értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most lenne értelme egy olyan párkapcsolatnak, hogy én nem vagyok olyan gazdag mint egy lány?

Figyelt kérdés
vagyis megse probáljam mert nem tudok elég mindent neki megadni, bísztósítani vagy a közeljövöben,amugy 14 éves vagyok
2014. máj. 27. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

1. 14 évesen honnan is lehetnél igazán gazdag? Nem hinném, hogy ennyi idősen nagy dolgokat várna el egy barátnő, hacsak nem 30 éves barátnőd van.

2. Hogy érted, hogy "gazdag, mint egy lány" ? A lányok is lehetnek csóringerek.

2014. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen,mert a mai lányok többségét az hajtja (L)
2014. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a családom nem gazdag
2014. máj. 27. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég fiatal vagy ahhoz, hogy ez komolyan befojásoljon téged. Egy próbát megér a leendő kapcsolat.
2014. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dominika72 válasza:
vannak olyan lányok akit ez nem befolyásol. egy lány téged szeressen és ne a pénzedet :)
2014. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az szamit, hogy te milyen gazdag vagy. Hanem az, hogy ki vagy. Ha torekszel, szorgalmas vagy, akkor nem gond, hogy a lany a gazdagabb. Nekem volt olyan baratom, aki szegenyebb volt nalunk, es allandoan azt mondogatta, hogy o ugyan nem csinalna azt a munkat mint apukam. Mondanom sem kell, hogy apukam amikor ezt meghallotta, azonnal megutalta. Hiszen a fiu orulhetett volna, ha olyan munkat vegezhetett volna, mint az apam, nem hogy meg o nezze le... Szoval csak arra figyelj, hogy igyekezz. Es semmikeppen ne erezd magad kevesebbnek a penz miatt! Te az vagy amilyen ember vagy, es nem vagy egyenlo a szuleid penztarcajaval.
2014. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!