Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből esélyes, hogy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből esélyes, hogy kapcsolat lesz, vagy csak összejárogatunk majd szexelni?

Figyelt kérdés

Most már több mint egy hónapja találkozgatom egy sráccal, aki a volt munkatársam exe. Sokáig voltak együtt kb 3,5 évig. Randiztunk egymással, találkozgattunk folyamatosan, a szex is jól működik. Folyton ő keres, ő hív, meg ilyenek, szóval tényleg kapcsolat szagú. Ő is egy szar kapcsolaton van túl, meg én is. Rengeteget sérültem így óvatos vagyok vele nagyon.

Múlt héten rákérdeztem, hogy mit is akar tőlem valójában. Azt mondta, hogy ő sem tudja, mert nem igazán kapcsolatmániás, ez volt számára az első ilyen sokáig tartó dolog. Tetszett, hogy ő is megkérdezte én mit szeretnék, illetve, hogy mi a véleményem. Mondtam neki, hogy tudnám mindkettőt csinálni.

Az én mérlegem viszont kezd átbillenni, így többszörös gondolkodás után, arra, hogy szeretném megpróbálni.

Lehet ebből bármi is? Én 20 éves vagyok a fiú 25, ha ez számít valamit.


2015. júl. 25. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet!Ez már csak rajtatok múlik.
2015. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!