Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy próbáljak megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbáljak megismerkedni egy lánnyal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy sohasem volt még barátnőm komolyabban.

ennek egyik fő oka az önbizalomhiány másik az hogy ronda vagyok.

korábban is elmondták nekem, hogy ronda vagyok, s tudom is magamról.

de nekem ne mondjátok, hogy nem számít a külső, mert kb minden csajnak vmi jól kinéző pasija van.

jó izmos kigyurt.. mert ezt veszik emberszámba csak.

vagy ha néger vagy.



hogy próbáljak meg megismerni valakit?

mindig mondják, hogy várjam meg, hogy magától jöjjön minden, DE NEM FOG...

csomószor beszélgettem csajokkal, többet is gondoltam, de ez visszafelé sohasem volt így.

soha nem akartak tőlem többet..

miért ismerkedjek olyan céllal bárkivel, ha úgysem lesz semmi?

ha meg nem acélból ismerkedek, csak úgy, akkor tuti, hogy

csak barátság lesz.



és szex? azt hogy kezdjük el?

ha egyáltalán lesz valaha valakim (de ugysem) most elmondom, ha volt valakije előttem, akkor nem fogok soha az életben lefeküdni vele, mert nem akarom, hogy röhögjön vagy ilyenek.. meg am sem 15 cm hosszu az enyém, az alatt ugy se kell senkinek se a pasas...

erre mit tudnátok mondani? (lehetőleg normálisak írjanak)



2015. júl. 20. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

én lányként azt mondom, hogy változtass a hozzáállásodon, mert az nagyon visszataszító.


Ezek a dumák, hogy "úgyse lesz senkim" meg "nem szexelek olyannak, akinek már volt pasija" nagyon nem kellenek.


Nehéz, de legyél magabiztos, ha randira hívsz egy lányt ne legyen az, hogy "jaaajjj hova menjünk, mit csináljunk" hanem legyen kész terved hova es minek hívod el, ha pl. beültök valahova egy italra, kérdezd meg mit iszik és rendelj te meg ilyenek.


Az meg hülyeség, hogy a lányok csak az izmos meg a néger pasikat szeretik és kikérem magamnak, attól, hogy neked volt pár negatív tapasztalatod még nem kell utálni a női nemet, vagy ha igen, akkor maradj magányos örök életedre. Tiszteletlen vagy.

2015. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha pedig félsz a visszautasítástól vagy hogy kinevetnek, gondolj arra, hogy az nem a te hibád, egyszerűen csak nem illetek össze. Van ilyen, el kell fogadni, nem szabad mindent magadra venni.


Pl. ha nekem nem áll jól egy ruha, nem kezdek önmarcangolásba, hogy jajj kövér vagyok, meg ronda, egyszerűen el kell fogadni, hogy az a ruha nem rám lett szabva, de erről sem a ruha, sem én nem tehetek. Ha mindig magamat hibáztatnám, előbb utóbb oda jutnék, hogy másik ruhát már alapból meg se próbálnék, pedig lehet az lenne a tökéletes.


Párt nyilván nehezebb találni, mint ruhát, de a koncepció hasonló.

2015. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olyan van aki tetszik, nem tudom hogy álljak hozzá.. és ennek több oka van ugyebár.
2015. júl. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!