Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes tovább folytatnunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább folytatnunk szerintetek?

Figyelt kérdés

Harmadik randink lenne, de egyikünknél sincs meg a "rózsaszín köd", sőt...inkább csak cinikusan elnevetgélünk egymással mint egy idős házaspár. Eddig nemhogy csók nem volt, de bocsánatot kérünk automatikusan ha egymáshoz érünk. Illetve, engem sem zavar ha nem vagyok mellette csinos, viszont ő is viselkedik alpárian olykor/nem zavarja ha nem a legjobb formáját hozza. Az ízlésünk is eléggé különböző, szinte csak a humorunk egyezik. És majdnem 20 év van köztünk.


Ti látnátok arra esélyt hogy egy ilyen kapcsolat működjön? Nekem sokkal inkább barátságra hajaz.

(Én vagyok a női fél, huszonéves)


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2015. júl. 21. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ekkora korkülönbséggel csak úgy münködhet ha feloldjátok magatokban a gátat ami a korkülönbség okoz. De igy is 1000 dolog adódhat ami rádöbbent arra hogy te (fiatalabb fél) sokkal kevesebbet éltél meg eddig. Az idősebb férfiaknál pedig automatikusan felvillan a féltékenyésgi piros lámpája. Remegnek nehogy elveszítsék a fiatal húsit, sokkal több mindenre képesek mint egy hasonló korú partnerrel. Ajándékok, éttermi vacsorák, késöbb szakad a cérna náluk veszekedéseknél. Mindent azért hogy megtartsák a fiatal húsit, ellenőrizék és birtokolják.

Sok fiatal csaj csak egzisztenciális okok miatt van idősebb pasikkal..

2015. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Engem pont a személyisége fogott meg, tehát ha elmegyünk valahová, felezzük a költségeket, pont ezért mert nem az "egzisztenciái" érdekelnek.

Csak azt nem tudom hogy bennem őt mi fogta meg... (Boticelli Vénuszára nem hajazok, ha finoman szeretnék fogalmazni :D )

2015. júl. 21. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van, ami motivál titeket, azaz jól érzitek magatokat együtt, akkor lehet találkozgatni, minden kötelezettség nélkül.
2015. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 év korkülönbség van köztetek és csodálkozol, hogy nincs összhang?

Valaki szabadítson ki ebből a világból...

2015. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az egoját legyezgetteti veled, hogy van egy fiatal csaj, aki szóbaáll vele...
2015. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!