Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szatyi94 kérdése:

Hogyan mondjam el neki hogy ne legyen ideges?

Figyelt kérdés
Szeretek egy lányt és ha elmondom neki ideges lesz és nem áll szóba velem. Hogyan mondjam el neki hogy ne legyen ideges, és legalább arra adjon egy esélyt hogy bebizonyítsam neki hogy tényleg szeretem?
2015. júl. 25. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
honnan tudod? ezek szerint már elmondtad neki, akkor csak a bizonyítás marad, nem kell mondogatni :)
2015. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ideges emiatt? Egyébként ha a vonzalmad nem kölcsönös, hiába tepersz.
2015. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit értel azalatt hogy a vonzalmam nem kölcsönös?? Hogyan bizonyitsak neki?? Egyszer elmondtam neki hogy szeretem és ideges lett de miért ideges ilyenkor egy lány?? Szeretném neki mégegyszer elmondani de hogyan?
2015. júl. 25. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő nem szerelmes.
2015. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg attól majd megnyugszol
2015. júl. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleg idegesito lehet ha nyomul egy pasi es nem veszi eszre, hogy inkabb le kellene koccolni.
2015. júl. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!