Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van párom, de más fiú tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de más fiú tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve együtt vagyok a barátommal. Szeretem, de néha úgy érzem nem ő az igazi. Egy hónapja találkoztam egy sráccal nyárimunkán aki valamivel nagyon megfogott és azóta sem bírom kiverni a fejemből. Neki már 5 éve barátnője van, akinek a kezét is megkérte. Sokszor vele álmodom és sok olyan megjegyzést tett, hogy bejövök neki. A barátjával jóban vagyok és ma hívott fel, hogyha nem lenne barátnője biztosan próbálkozna nálam ezt mondta.De nem vagyok olyan lány.... és kapcsolatban vagyok. Egy év alatt soha nem volt még ilyen.. De

Nagyon bánt a dolog. Mit tehetnék?


2015. júl. 27. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk kösd fel magad.
2015. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nőlj fel, avagy növessz agyat.
2015. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Ment a hűtlen nehéz fejjel...
2015. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor inkább ne is írj! Köszi ;)
2015. júl. 27. 18:05
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Azt nem értem, hogy miért kell hazudozni? Az egész kapcsolatod egy nagy hazugság. Míg a srác valószínűleg szeret téged, te sohasem éreztél iránta semmit (különben nem pisilnél be egy másik sráctól egyből).

Remélem két szék között a pad alá esel, hazug kutya

2015. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
az elég gáz akkor. te hülye vagy amúgy? kis ribi
2015. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem tettem semmi rosszat, nem csaltam meg soha, nem beszéltem más fiúkkal... tud róla hogy beszélünk és hazudni sem hazudtam neki. A kapcsolatunk már nem a régi de én szeretem csak van az a furi érzés... közben találkoztam vele... ami még jobban erősíti azt bennem, hogy nem a barátom az igazi. Megcsalni nem tudnám.
2015. júl. 27. 18:12
 8/14 A kérdező kommentje:
És szerintem a ribi nem én vagyok.
2015. júl. 27. 18:13
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

De hazug vagy. Ha nem az igazi, akkor minek vagy vele? Minek kezdtetek el járni? Az érzelmekkel játszani nem szép dolog.

Hűség, őszinteség, becsület... Az igazi értékek. De benned egyik sincsen meg.

2015. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem ő az igazi minek vagy vele? Ja, hogy inkább vagy vele mint egyedül, mert egyedül szar... ribi azért vagy, mert kihasználod, csak rabolod az idejét, miközben te már más pasikról ábrándozol. Nem vagy érett egy kapcsolatra, az új pasit is megunnád x idő múlva, aztán találnál más pasit akiről álmodoznál mellette...
2015. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!