Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy másik férfi, annak ellenére, hogy van párom?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek 2 éve a párommal, minden rendben van vele a szexuális életünkkel sincs semmi baj, az egész ott kezdödött amikor a párommal elmentünk egy lakásavatóra a munkatársához, kb 2 hete, nagyon kedvesen viszonyult hozzám megismerkedtünk, ami viszont meglepő, hogy facebookon is elkezdtünk beszélni. Nagyon gyakran találkozok vele mert segit nekünk felujitani a házat.. most ebbe nem megyek, a lényeg, hogy folyton közeledik felém főleg ha ketten vagyunk 2* volt, hogy majdnem megcsokolt de eddig nemhagytam, nagyon nagy vágy van bennem de tudom, hogy nem lehet akár mennyire is kivánom. Ilyet még nem éreztem. A párom nem szeretném elhagyni se megcsalni mert rosszul is járhatok, ill nagyon megbántanám. Holnap a párom üzleti utra megy, a barátja meg aztmondta átjön mondtam, hogy ne de ide fog jönni. És ha nemtudok uralkodnk magamon kitudja mi lesz a vége. Értelmes válaszokat várok, és elnézést ha hosszura vettem a dolgot. Volt valakivel hasolo? Kérlek titeket adjatok tanácsot.

26/L


2015. jún. 19. 19:19
1 2 3 4 5 6
 1/55 vfrtom válasza:
87%
Kerek-perec közöld vele, hogy tabu vagy. Másképp nem megy , ha tovább nyomul (és te nem akarod) szakíts meg minden kapcsolatot, söt a párodnak is megemlítheted.
2015. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%

Ez rajtad múlik, ha következetesen és határozottan elutasítod, majd csak rájön, mi újság. Neked kell magaddal tisztába jönnöd, hogy mit akarsz. Amúgy miféle barát az ilyen?

Holnap hívj át még valakit, barátnőt pl., ha nem érzed elég erősnek magad, vagy menj el otthonról.

2015. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
71%

ha bennem valaki ilyen erős vágyat ébresztene, akkor inkább igyekeznék tisztába jönni azzal, hogy mit érzek, ki a fontosabb.

nem feltétlenül a hűség a fontos, mert lehet, hogy a másik emberrel boldogabb lennél. tehát csak azért, hogy korrekt legyél, nem érdemes fenntartani egy kapcsolatot.

figyeld meg, hogy a férfi komoly szándékú-e, és gondold át, mielőtt hűtlen lennél.

ha a másik férfi jobban vonz, akkor a szakítás a jó megoldás.

2015. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
26%

Már megint egy tipikus női kérdés;


"Boldog párkapcsolatban élek 2 éve" de azért neki már más kell. Csodálatos lények vagytok ti mind, tényleg. /Sarcasm

2015. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
13%
"nagyon nagy vágy van bennem de tudom, hogy nem lehet " de, igen is lehet! Tedd meg, csak utána kell normálisan kezelni mindkettőtöknek a dolgot! Ezt hasonlítanám, amikor megkívánsz valamit. Megkel tenne, hogy a lelked megnyugodjon...
2015. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
De ha megteszem akkor a mostani párommal szakitani fogunk, ráadásul a szemébe se tudnék nézni. Nemtudom mi legyen://
2015. jún. 19. 19:42
 7/55 anonim ***** válasza:
29%

'Volt valakivel hasolo?'


Senkivel nem volt hasonló, te annyira különleges vagy. Ilyen senkivel, soha a földkeregségen nem történt. Egyszer volt egy trójai pali valami Parisz, vele és valami Helenével volt hasonló, de lehet ez csak mese.

És most úgy izgulok, hogy mi lesz a sztori vége, beengeded arra a bizonyos területedre vagy nem engeded be. Majd értsits mindenképp, pletyiznék róla reggelig.

2015. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
54%
Te nem szereted a párod.
2015. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

kedves 7. válaszolo, te leszel az első akit értesitek...

8-as: te már csak tudod, te tökéletes vagy ugye!:)

2015. jún. 19. 19:48
 10/55 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem jók az indokaid. Azt mondod, azért nem akarod megcsalni, mert 'nem szeretném elhagyni, se megcsalni, mert ROSSZUL IS JÁRHATOK (????), ill. NAGYON MEGBÁNTANÁM (???)'


A párunkat azért nem csaljuk meg, mert szeretjük és tiszteljük és nem azért, mert nekünk megéri vele lenni, vagy mert sajnáljuk. Ha igazán szereted, akkor egyszerűen nem nyitsz ajtót, amikor nincs otthon, és megkéred egyszer és mindenkorra nyomatékosan a másik férfit, hogy hagyjon téged békén!


De nem ezt fogod tenni, mert te már nem szereted a párod, csak a jó ég tudja, hogy miért vagy vele, mi az, ami miatt rosszul járnál, ha nem lennél vele... ezt te tudod. Nekem fura, de nem az én életem. A döntés is a tiéd, nem másé. Ahogy a következmények is.

2015. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!