Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma dobtam ki azt a férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma dobtam ki azt a férfit, aki szeretőnek tartott 1 évig, felszabadultam, más is érzett már így?

Figyelt kérdés

Tavaly júniusban ismertem meg,és levett a lábamról.

Életemben nem találkoztam még ilyen lehengerlő férfival.

Szerelmes lettem első látásra,és ő is odavolt értem,éreztem.

Akkor már válófélben volt,és időközben el is vált (láttam is a papírt),viszont elköltözni nagyon nehezen akaródzott,de annyira,hogy még mai napig ott lakik.

Na ebből lett elegem,ugyanis hiába a mesébe illő tervek,álmok a közös jövőről,napi 2-3-4 óra beszélgetés,halogatja a költözést.

Rájöttem,hogy soha nem fog eljönni onnan,bármit is mond.

3 hete már ez megtörtént,de visszakönyörögte magát.

Ma viszont ismét besokalltam,csúnyán kiosztottam,elegem van belőle,csúnyán elküldtem,és úgy érzem,most sikerült.

Felszabadultam.

Valaki meg tudta már ezt tenni ilyen "lazán"?



2015. júl. 28. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy védeni akarnám a manulát, hadd jegyezzem, meg, hogy nem olyan egyszerű ám, hogy lelépünk a lakásból és kész. Gondolom, sok-sok év kemény munkája van benne. Ha mos lelép, utólag nagyon nehezen érvényesíti a jogait.
2015. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

De most akkor kéne egy olyan pasi aki nem csak hiteget.

Vagy tévedek?

2015. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Persze,mostmár csakis olyan kell,aki NEM hiteget.

Soha többet foglalt férfival.

2015. júl. 28. 21:12
 14/16 anonim ***** válasza:

Jó esély van rá,hogy egy lehengerlő férfi át fog verni,ez még akkor is megtörténhet ha független.

Az ilyen férfiak szeretik használni a képességüket,élvezik a hatalmat amellyel bírnak a nők felett.Hogy ezt kiélhessék újabb és újabb nőt kell lehengerelniük és nem pedig többször azt az egyet.

2015. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Jol tetted hogy elküldted a vénembert!
2015. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A felszabadultsagod megertem. En jartam hasonlo cipoben.

sajnos ertem el se valt...

varj kicsit. Lehet lesz nalad is meg bojtje (ertsd jol, hogy a kezdeti megkonnyebbules utan banni fogod...ha ennyire lehengerlo volt akkor csak jo volt vele).

Szerintem legy turelmes. Ket lehetoseg van: vigasznak kellettel es a veled valo rovid szerelem atsegitette a valas nehezen...most mar jobban van szep lassan valik le.

Komolyan gondolta veled, de nehezen szakad el es jobb is ha nem egybol ugrik at egy veled valo osszekoltozesbe (ez lehet neked se lenne jo) es ezert ingadozik stb.


De kiindulva az en esetembol tolem is turelmet kertek na de fel evig csak turelmeskedni...fiatal vagy es ne arra menjen el az idod, hogy csak varsz csak varsz. Aki igazan szeret az ropul hozzad.

Kivanom hogy minel hamarabb boldog legy.

2015. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!