Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatról kinek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rusi1316 kérdése:

Távkapcsolatról kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt,de már azelőtt is nagyon jó barátok voltunk,szóval hosszú közös múltunk van.Továbbtanulás miatt azonban szeptembertől más városban leszünk.Mind a ketten szeretnénk tovább folytatni ezt a kapcsolatot,de a távkapcsolatokról eddig kb csak negatívat olvastam,hallottam.Valóban nem fog ez működni?Vagy mire figyeljünk oda,hogy működjön?

2015. júl. 29. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden csak a két félen múlik, hogy mennyire szeretik egymást, mennyire bíznak meg egymásban, mennyire hűségesek és mennyire akarják ezt csinálni és folytatni! Sok-sok kommunikáció is szükséges!

Van akinek bejön a távkapcsi, van akinek meg nem! Egyénfüggő!


Én több mint 2 éve vagyok távkapcsiban, nekem bejött, hamarosan majd összekötözöm a párommal. Nagyon szeretjük egymást. Már az elejétől távkapcsiban voltunk, 200 km a táv, de mindig megoldjuk!


A szerelem mindent legyőz!

2015. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért kerül az ember távkapcsolatba. Nekem sajnos az mérgezte meg és tette tönkre a kapcsolatom. Elment az akkori párom egyetemre: új emberek, új szokások, én pedig itthon vártam rá. Majd az utolsó csepp az volt, amikor az kezdte Őt zavarni bennem, amit addig imádott és támogatott benne. Szóval kétélű fegyver, de rendesen megkínlódtuk a szakítást.
2015. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Halott dolog. Az ember folyamatosan változik, még ha magamagát az állandóság mintaképének képzeli is. Hatások érnek minket, amik naponta formálják a gondolkodásunkat, érdeklődésünket, véleményeinket. Ha két ember távkapcsolatban él, kizárt dolog, hogy ezek a változások azonos irányban történjenek, tehát borítékolható az eltávolodás.

A szerelem pedig nem old meg semmit! Ideig-óráig vakká tesz, eltakarja a problémákat, de megoldani nem fogja őket.

2015. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kb háromnegyed évig voltam távkapcsolatban, kelés hajnalban, utazás, majd hétfőn délben beesés a melóhelyre (szerencsére tűrték), pénteken este ugyanez... Hiányzott nagyon a párom, neki meg kb. mindegy volt, kb. semennyire se erőltette meg magát. Azért ehhez is két fél kell.

Ennek már 10 éve, de azóta is úgy vagyok, hogy soha többé senkivel távkapcsolat.


Egyik idősebb barátom viszont 11 évig volt távkapcsolatban a második feleségével, eleve így házasodtak össze. Kb. egy éve sikerült úgy munkahelyet váltania, hogy össze tudtak költözni.


Még akkor se lesz könnyű, ha működik, de nem lehetetlen.

2015. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!