Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatról vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról vélemények?

Figyelt kérdés
Szabadka és Nyíregyháza mellett elő személyek között lehetséges?

2014. szept. 29. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Most lusta vagyok ráguglizi de az hány km kb ?
2014. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges csak akarni kell:D
2014. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kb 450-500 km
2014. szept. 29. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
ez nem csak a km-ektől függ. hozzáállás, kor, pénz, idő...sok minden számít
2014. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen. Mondjuk az országon belül, és elég hamar összeköltöztünk.
2014. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Szabadka-Budapest sem működött, bár nem hiszem, hogy csak a távolság miatt. Ha belátható időn belül van lehetőség összeköltözni, akkor talán van remény, de különben évekig húzni és szenvedni, főleg ha még fiatalok vagytok, akkor nem biztos, hogy szerencsés döntés. Persze, a szerelem nem így mérlegel, így ha működik, akkor sok sikert. De ha nagyon ritkán találkoztok, akkor szerintem a szerelem is elmúlik idővel, sok barátnőmnél láttam ezt. :S
2014. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rékcsi ***** válasza:
Nekem a Gyula Budapest nagyon jól működik, gimis vagyok, sokat tanulok, szóval így most az van, h így többet tudunk együtt lenni, mert hétvégén odafele 3 órát tudok tanulni a vonaton meg vissza is, ha a közelben lakna, akkor nem tudnék mellette ennyit tanulni és kevesebbeg talizhatnánk. Nekem ez most pont jó így, de ez egyén függő :)
2014. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kapcsolat és bíztok egymásban,ismeritek egymást,akkor nem a kilométerek számítanak.
2014. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!