Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért alakulhatott így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakulhatott így?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom. Pár hónapja eldöntöttük, hogy lefekszünk egymással, mivel mindkettőnk egyedülálló már egy ideje, és kiváncsiak is voltunk, hogy milyen lesz egy "csak szex, párkapcsolaton kivül" alkalom. Az első nagyon szuper volt. Aztán követte még jó pár alkalom... (Természetesen ezt nem heti rendszerességgel kell elképzelni.) Ezeken az alkalmakon kivül még szexmentes találkáink is voltak, mint barát.... Aztán a legutóbbi szex után közölte velem, hogy már nem szeretne velem találkozni, és a kapcsolatot sem szeretné tartani...

Én csalódott vagyok, mivel úgy érzem magam, mint egy szemét, amit eldobtak. Normálisan nem fogalmazta meg, hogy mire véljem ezt, hogyan kezeljem... Annyit mondott, hogy: Talán egyszer elmondja...


Ti mit gondoltok, hogy mi lehet a háttérben? Voltatok már ilyen helyzetben?


2015. júl. 29. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond? Te írtad, megbeszéltétek, csak szex, semmi más. Benne volt a pakliban, hogy ennyi lesz. Talán talált valakit magának.
2015. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elkezdett többet érezni.
2015. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy van valakije,vagy irántad kezdett többet érezni.Bár ha ,,mázlista" típus vagy,nagy százalékban úgyis az első tipp szokott nyerő lenni.
2015. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De ha már nem akar szexelni veled, barátnak miért nem akart megtartani? Hiszen ha jól értelmezem közben barátok is maradtatok.

Persze ha lett neki egy kapcsolata, amiben a csajnak alap, hogy nem tetszik a ti múltotok akkor érthető. De azt pedig elmondhatta volna neked.

Az is elképzelhető, hogy a srác irántad többet kezdett érezni, bár akkor nem értem miért szakított meg minden kapcsolatot.

2015. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Olyan szinten volt bizalmas a kapcsolatunk, hogy tudtam volna, ha alakulóban van egy kapcsolata...

Én is az érzésekre gyanakszom... Talán így könnyebb neki, nem tudom mi lesz... Tanácstalan vagyok.

Csak nem tartom tisztességesnek, hogy ennyire el akar "lökni"... :(

2015. júl. 29. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért menekülne ha kapcsolatot akar, jó a szex és jól elvagytok?
2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom... :(
2015. júl. 29. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, kicsit hasonló a helyzet nálam is, és szerintem itt az érzelem a fő ok.

Valamiért azt hiszi, hogy köztetek nem tudna működni esetleg. Vagy azt hiszi te nem szeretnél tőle kapcsolatot.


Ha gondolod írj privátban, mert kicsit nálam is hasonló a helyzet, csak én az egyik exemmel nem tudom mivan, mivel pár hónapja azért szakítottunk, mert ő elvileg nem tudott szeretni, akkor ő is ellökött engem, mert nem akarta, hogy idővel jobban fájjon, mostmeg tesz olyan jeleket amiből úgy tűnik mégis többet akar.

2015. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!