Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ez igaz, akkor miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez igaz, akkor miért alakulhatott ez így?

Figyelt kérdés
,,Csináltak egy amerikai társkeresőn egy felmérést, hogy a nők hogyan értékelik a férfiak képeit, illetve viszont. Az jött ki, hogy a férfiak szerint a nők között több a csinos, mint az átlagon aluli, míg a nők szerint a FÉRFIAK 80%-a ÁTLAGON ALULI. A nők fejében az átlagos külsejű férfi az átlagos filmszínész külsőt takarja."
2013. júl. 6. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly....ufff
2013. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hálivúd az oka, mi más lenne.
2013. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Meg az miért van, hogy ha egy átlagos vagy rondább pasi feltesz ide egy képet, akkor jön 8-10 komment, hogy nincs baj veled (de amúgy van, csak nem mondják el). Ha pedig egy ilyesmi pasi, akkor mindjárt jön 50 komment és még van lány aki szeretné ha megismerkedne vele, írna neki privit. Hihetetlenek a lányok, nem kezelik egyenlően a pasikat, csakis küldő alapján szelektálnak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__438..

2013. júl. 6. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet, mert a legtöbb férfi fejében a csinos/jó nő=jó melle van (mégha csak felpolcolt is és fejre bányarém is az illető hölgy)
2013. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű az ok: A férfiak folyton kanosak, beérik kevesebbel is, csak hogy legyen valaki, akit meglehet fektetni.
2013. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha a filmek lennének az okozói akkor mi is átlagon alulinak értékelnénk a nők nagy részét nem?
2013. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez itthon is így van...

Nem kellett volna ezért ameikait keresni.

2013. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ennyire képesek meghajolni egy jó külső előtt a lányok és nyomban kitárulkoznak?


,, Nagyon helyes vagy ;) Szivesen megismerkednék veled és beállok a többi lány közé;) 21/L"


Hihetetlenek. Én meg akármit is teszek, soha semmit sem kapok. Pedig próbálkozom, de nem születtem helyesnek. Össze vagyok törve, nincs igazság.

2013. júl. 6. 21:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak egyszer éljem át azt az örömet, hogy nekem is ír faceen egy lány, hogy meg akar velem ismerkedni és komolyan is gondolja. Rossz arccal születni majdhogy nem a halálos ítélettel egyenlő.
2013. júl. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!