Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Szerinte testileg biztonságban, érzi magát mellettem. De lelkileg valamiért nem. Sokszor hozzám bújuk és puszil. Sokszor mondja hogy szeretlek és van hogy néha kedveskedik is. Mindig meg kérdezi, hol voltam, kivel voltam vagy épp mit csinálok. Ha megyek valahova, mindig jönne velem. Sokszor mondja hogy fél attól, hogy jön egy jobb és egy szebb... A szexet nagyon ritkán kezdeményezi, általában mindig én kezdeményezzem.

2015. aug. 1. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon félénk és vissza visszahúzódó , csendes típus más társaságában. Ha velem van le sem lehet lőni...
2015. aug. 1. 15:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy és magadról irtál akkor te vagy az álmaim netovábbja,irj privit..
2015. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret Teged szerelemmel. Mivel reszben melankolikus es flegmatikus tipus , ezert nem kezdemenyez szexet. Nem kezdemenyezo tipus. Nem azert nem kezdemenyez, mert nem tetszel neki vagy nem skar szexelni. Azt szereti, ha te kezdemenyezel szexet.
2015. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3/3-as valaszolo viltam. Onbizalomhianya van. Ezt neki kellele erositenie: sporttal, munka, hobby. Fontos, hogy sok sikerelmenye legyen. Kezdjen bele valami uj sportba. Segits epiteni az onbizalmat. En is kezdemenyezni felokkel jovok ossze. Csak en no vagyok. Kicsit birtokolni is akar, de nem veszes. Szerintem jo kapcsolatotok van. Tudnod kell a dolgok hatteret. N
2015. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez természetesen és köszönöm a válaszokat. Csak az a helyzet , hogy az önbizalom hiánya/gátlásai egy múltbéli dologból ered. Amit sajnos nagyon nehéz munka orvosolni. De azért már kezd javulni. Bókolok neki de túlzásba sem szeretném vinni.:) Igen sportol fut és nagyon jól is csinálja.
2015. aug. 1. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!