Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttatok már duci lány vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már duci lány vékony fiú párosítást? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Egyik haverom összejött egy duci csajjal. Elmondása szerint kb. 10 kg van rajta, ami annyiból látszik, hogy fenék és csípőtájékon erősen húsos a csaj. Amúgy elég okés, szép arca van, ápolt, cicije is van, poénkodtam is haverommal hogy ha szakít a csajjal szóljon és lecsapok rá.:D Szóval szerintem egész jól festenek együtt, de csomóan ferde szemmel néznek rájuk, hogy nézd már a csávót a tehénnel. Miért ilyen rosszindulatúak az emberek? Nektek mi a véleményetek egy ilyen párról?

18F én 18F barátom 16L a barátnő.



2015. ápr. 19. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Én azt gondoltam, hogy ők végre nem a külsőségek miatt szeretik egymást.


L20

2015. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Jó az, a lényeg, hogy szaporodjatok háhá
2015. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Láttam. Pechemre. Viccelek csak, nem ez számít. De azon azért meglepődtem tegnap, hogy a lány bő fél fejjel magasabb volt a srácnál. Mintha a pincsi kutyáját sétáltatta volna, megszartam a nevetéstől.
2015. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:D

Köszi az eddigi válaszokat.

Az látszik hogy tényleg szeretik egymást csak kicsit gyenge a csajszi lelkileg a kritikák miatt, mert ő is tudja hogy duci és fogyni akar, de nehezen megy neki, pedig sokat sportol és a kajája is okés. Szerintem meg sok fiú szerint így is szexi, de a bolond lány csak a lányvéleményekre figyel...Ch. Nők.:D

2015. ápr. 19. 23:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Láttam.

Szerintem semmi gond vele. Elsősorban egymással foglalkozzanak, és csak utána a kritikusokkal.

Azzal viszont vigyázzon a lány, hogy a ha "duci", az még hagyján - de ha kövér, akkor már nem egészséges pl. teherbe esni.

2015. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Nekem van egy ismerősöm aki 70kg a nő pedig 150.És azt gondolom róla hogy ha a nő ráfekszik hirtelen a fiúra ottmarad!
2015. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Becsülöm az elsőt, akinek ez a véleménye :) Én sajnos a gonoszabbik ember csoport vagyok, és mindig ferde szemmel nézek az ilyen párokra. Valahogy a vékony pasi nekem nem férfias, nem tud megvédeni stb. Gyúrja hozzá a csajszihoz magát :P Pl. a kétajtósszekrény + ducicsaj kombó nekem bejön. Az ápolt ducicsajok meg kifejezetten tetszenek :)
2015. ápr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Annyira azért nem vékony haverom, inkább átlag kategória, kigyúrva nem nagyon van.

2015. ápr. 20. 00:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenki a duci lányokon van megakadva, pedig (pl. nekem) egy olyan "trendi rozoga" nem is kellene!
2015. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is ilyen pár vagyunk. Szóbeli bántás még nem ért, de gondolom fejben már sokan gondoltak ezt-azt.

Mondjuk én betegség miatt vagyok most dagi, épp ezért is elég sokszor a sírógörcs kerülget, hogy vajon hogy nézek ki a párom mellett most és mit gondolhatnak rólunk/rólam..

2015. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!