Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem kezdeményez már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez már egy hete? /huszonéveink első felében járunk/

Figyelt kérdés

/Én vagyok a lány/

Mindig én kezdeményezem a szexuális együttléteket...

Most lassan egy hete, hogy nem történt semmi, de az is olyan egyoldalú szex volt, mivel élvezem, de nem élvezek el, és a végén a párom nem foglalkozott velem.

Hamarosan letelik az egy hét, de azelőtt se volt sok alkalom.

Amúgy szeretget, kedves velem, néha kiakad és bunkó, de amúgy szeretget ölelget, a szexuális közeledést mégis hiányolom részéről.

Ha úgy van, napközben megfogja a fenekemet vagy a mellem, stb, mégis ez csak egy pár másodperc és nincs mögöttes célja.

Mondja hogy szeret, nem kéne más neki..

Nagyon nehezen bírom így pár napja hogy nem kezdeményezek. Régóta próbáltam ezt bevetni de most sikerült kontrollálnom magam hogy egyszer végre próbára tegyem.

Annyira rossz érzés! :( Hiányzik, hogy jöjjön oda hozzàm, csókoljon, simogasson, aztán a folytatást mindenki sejtheti....

egyébként együtt lakunk több mint fél éve, de nem unt meg, mindig mondja hogy jó így és igényli az ölelést, stb.


Mit csináljak? :(


Volt hogy kicsinosítottam magam rendesen amikor elmentünk valahova hétvégén legutóbb (bár mindig kicsinosítom magam...:)), és vártam pár szót hogy ezt észrevegye, de nem igazán jött amit vártam...


pedig nem vagyok ám egy rossz alkat, 50 kg :)


Segítsetek, tapasztalatokat is várok! :(


2015. aug. 4. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az elején is ilyen volt, akkor lehet, hogy ő ilyen típus.


Az én párom is ilyen és bár remekül működik a kapcsolatunk már 12 éve, a szex nem túl gyakori. megismerkedésünkkor 23 és 24 évesek voltunk.

Mikor gyereket akartunk, kicsit összekaptuk magunkat, de után visszatért a régi rend, azaz havonta két havonta van szex. Nálunk az a jó, hogy egyikünk sem igényel többet, tehát nincs sértődés, neheztelés.

Amikor gyakran kellette együtt lennünk, akkor mi is inkább túl akartunk lenni rajta és nem túl sok volt benne az érzelem, de amikor magunktól támad kedvünk, akkor nincs ilyen probléma.

2015. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt tudom én is írni, mint első... Bár az ilyen kaliberü pasik nekem mindig nagyon furcsák voltak. Én az ilyen hirtelen eltávolodást akkor tapasztaltam mindig, mikor egy kapcsolat kezdett annyiban maradni.

Amit leírtál kérdező, én exemmel ugyanezt vittem végig.

Sőt még egy eljegyzést is belepaszírozott, hogy ő tényleg szeret.

De ettől függetlneül az együttlétek egyenlőek voltak a 0-val, minőségben és mennyiségben is, ölelgetni, ölelgettük egymást, összebújtunk, masszírozott, mondogatta hogy szeret, de már a akkor összejárogatott a kolléganőjével.

És a vicces az volt, hogy pl hétfőn még rendesen megvacsorázott, és minden így volt, ahogy írtam, másnap már úgy állt elém, h "akkor ez most ennyi volt".

Tehát jóformán derült égből a villámcsapás effektus.

Én is 50 kg voltam, amikor összejöttünk ő teljesen be volt csavarodva tőlem. Aztán miután ezt közölte, le is lépett angolosan és már csak a cuccaiért jött vissza.


Tehát, nem mondom, h nálatok is biztos ez van, de mikor valaki ilyet ír, h szuperből hirtelen átvált minden olyan unalmassá és lapossá, akkor akaratlanul is ez ugrik be.

Nálunk megvoltak ugyanígy a figyelmeztető jelek, csak én gondoltam annak, hogy "jól összeszoktunk". De ez hülyeség.

Szerintem légy résen, nem tudhatod, h mi van emögött a nem kezdeményezés mögött. Talán semmi, talán ez amit leírtam.

2015. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
figyelmes a párod. ja nem
2015. aug. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt?


Régebben milyen volt a szexuális életetek?

2015. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 menta34 ***** válasza:

Kommunikáció.

De ne hisztizz, meg sírj hanem rendeld oda magad elé és mond meg, hogy most jól dugjon meg / nyaljon ki / akármi. Ha csinálja akkor utána mond meg, hogy nem akarsz ezért minden nap szólni. Ha nem csinálja szépen öltözz fel, fesd ki magad és menj el otthonról.

Veszteni valód most még nulla, ellenben ha benne maradsz egy szar kapcsolatban...

2015. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!