Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem első látásra/pillantá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra/pillantásra. Valós vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Első látásra sikerült valakibe (szinglik vagyunk mindketten) beleszeretni néhány hete. Az egész olyan volt, mintha az ember képébe robbant volna egy bomba. Alvászavar, szívritmuszavar... és csak ő jár a fejemben az első találkozást követően. Rengetegszer felébredek az éjszaka közepén és csakis rá tudok gondolni, visszaaludni persze nem sikerül. A nézése, mosolya, a hangja... Nem olyan, mint mikor valaki megtetszik elsőre vagy csak a "kangörcs" kap el. Őelőtte soha senkivel nem volt ilyen. Sőt! Még csak nem is hittem abban, hogy ilyen létezik. Rengeteg mindenben kiegészítjük egymás. Mintha a hiányzó részem volna.


Valakivel történt már ilyen? Ha igen, akkor volt jövője a dolognak? Lehet jövője az ilyennek?

35/F



2015. júl. 12. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehet jövője. Mikor a férjemet megismertem, le sem tudtuk egymásról venni a szemúnket, ennek 28 éve, 26 év házasság. De ez még nem szerelem, amit érzel, csak erős vonzalom. Szeretni azt lehet szerintem, akit ismersz, akiben maximálisan bízol, de ehhez idő kell.a szerelem elmúlik, de marad helyette egy semmihez nen hasonítható érzés, ami kitart jó esetben egy életen át. Ami megvan akkor is, ha rosszul mennek a dolgok.
2015. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!