Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Van olyan, hogy bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Van olyan, hogy bejön nektek egy lány, flörtölgettek is vele stb, meg nagyon kedvesek, rendesek vagytok vele, de amikor ez a lány egyszer csak szerelmet vall nektek, hirtelen elutasitóak és ridegek lesztek vele?

Figyelt kérdés
Ez miért van, ill. előtte miért viselkedtek ugy mintha bejönne a lány? Utána miért lökitek el? Ijesztő ha szerelmet vall? De ha tényleg tetszik valaki, akkor számit ez?
2015. aug. 5. 12:07
1 2
 1/11 Jézus, a Messiás ***** válasza:
Lehet, hogy csak beképzelted magadnak, hogy kedves veled.
2015. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak bír de semmi többet nem szeretne, haverként néz rád.
2015. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Mi a frászért vall szerelmet egy nő egy férfinak előre?
2015. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy beijedt, vagy másokkal is így viselkedik és neki ez teljesen természetes, te me nem vetted észre. Én jártam már úgy másik oldalon, hogy félreértették a viselkedésemet, kellemetlen volt, hiszen másokkal is úgy viselkedtem, az érdeklődése nem volt kölcsönös a részemről, úgyhogy aki félreértett, azzal szemben távolságtartóbb lettem.
2015. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nem mondod :D ***** válasza:
Szerintem csak félreértetted a viselkedését :) Velem is megtörtént már párszor, azóta csak akkor érdekel valaki, ha megmondja rendesen, hogy "tetszel b.z.m.g" :)))
2015. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, csak az az érdekes, hogy ő is féltékeny szokott rám lenni, ha hozzám közeledett másik pasi...meg folyton nézett, ha ránéztem akkor se kapta el a fejét, hanem még mélyebben nézett a szemembe...meg egy csomó kis apró jel...mi a frászért csinálnak ilyet a pasik, ha egyébként meg leszarják a lányt?!
2015. aug. 5. 12:42
 7/11 Marczy2 válasza:

Szerintem ez olyan hogy amig nem vallottal szerelmet addig kihivas voltal igy meg olyan vagy mint mikor ures a kapu focinal es direkt kihagyod mert tul konnyu :)

Hagyd ott azt a sracot mert nem teged szeret.

2015. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy felnőtt kapcsolatban bármi jelentőséggel bír az, hogy ki mondja előbb a másiknak, hogy szereti. Ha számodra egyértelműek a jelek és nem barátként kedves veled, hanem tetszel neki, akkor elképzelhető, hogy beijedt, töketlenkedik.
2015. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ez 1x, teljesen rendben volt a lány elmentünk ide-oda jól éreztem magam vele tetszett is (szexuálisan is vonzónak tartottam), jól esett, ha összeért a kezünk meg minden, de amikor 1x tök aranyosan rákérdezett, hogy szerintem lehetne-e köztünk valami minden megfordult, mondtam, hogy nem akarok semmit sem ígérni és hirtelen elkezdett irritálni, hogy rámírt/felhívott, nem tudom mitől, szerintem magát a vadászatot tartottam izgalmasnak.
2015. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rám nem jellemzőek az emberi játszmák. Ha tetszik, főleg nem, ha meg nem, akkor is udvariasan megmondom neki, hogy sajnálom, de nem kölcsönös a szerelem érzése.
2015. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!