Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Felmelegítve csak a káposzta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Felmelegítve csak a káposzta jó. " Tudtok ellenpéldát?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudok...

Van az a szintje a kapcsolatoknak, amikor már érdemes küzdeni egy kicsit, és új esélyt adni. (Mondjuk sok év házasság, közös gyerekek esetén.)

Én láttam már 40 körüli házaspárt szakítás (különélés) után újra összejönni és kamaszként viselkedni. De ehhez mindig két ember kell, akik közösen tesznek a kapcsolatért!


Friss kapcsolatot viszont nem melengetnék. Meg olyat sem, ahol csak az egyik fél dolgozik a kapcsolatért.

2015. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Még nem láttam ellenpéldát az életemben.
2015. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A sült hús is elég jó úgy. :D
2015. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bolognai sem rossz.
2015. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsszavak odaba*znak. :D
2015. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Blade Bone ***** válasza:
Talán, hogy ha nem volt megcsalás. .. . Talán. .. .
2015. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen. 2007-ben jöttem össze a párommal, talán fél évet voltunk együtt, mikor kiderült, hogy megcsalt a tizenéves kis rajongóival (színész...), nem egyel, nem kettővel. Szakítottunk. Egy évet voltunk külön, volt is mindkettőnknek másik kapcsolata, de nagyon szenvedtünk, hiányoztunk egymásnak. A szakításra kb egy évvel ismét összejöttünk, 2009 tavaszán eljegyzett. Tavaly júliusban volt az esküvőnk, augusztus 22-re vagyok kiírva a picivel. :) Elválaszthatatlanok vagyunk, imádjuk egymást, nem is volt azon az incidensen kívül soha problémánk, sem nagy, sem kicsi.


29N 34F

2015. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Legalábbis nem tudsz róla :)
2015. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, tudok. A fagyasztott pacal. Az jobb felmelegítve. :)
2015. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!