Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért reménykedem még? Úgy 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reménykedem még? Úgy 8 hónapja beleszerettem egyik munkatársamba. Tisztáztuk, hogy csak barátság lehet köztünk, ami azóta is fennáll. Én mégis remélem, hogy változnak az érzései. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 18:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Terézapa! Nem vagyok gyenge jellem, nem ismersz, nem tudhatod. Rossz kedved van? Tereld másra a figyelmed :-)!


Egyébként arra lettem volna kíváncsi, hogy ha valakit egyre jobban megismer, változhatnak-e az érzései

2015. aug. 5. 19:55
 12/19 anonim ***** válasza:
# 11: Nem. Viszont te elpazarolsz rá jópár hónapot, mert áltatod magad, hogy majd hátha mégis...
2015. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem tartom pazarlásnak a rá fordított időt! Barátként számíthatunk egymásra.
2015. aug. 5. 20:10
 14/19 anonim ***** válasza:

De elpazarolod, mert te NEM BARÁTKÉNT TEKINTESZ RÁ! Ő viszont igen terád!


Azért pazarolod el, mert őt isteníted, belé vagy zúgva, és ő ezt nem fogja viszonozni, neked pedig nem esik le, hogy NEM KELLESZ NEKI!!

És nem adsz magadnak esélyt, hogy egy másik lány boldoggá tegyen téged!


Nincs ennyi önérzeted se? Ha nem kellesz valakinek, akkor mi a fenének reménykedsz?

Ha kellettél volna neki, akkor nem csak barátok lennétek!

Logika!!!

2015. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ui.: hiába írunk mi itt bármit, úgysem fogsz változni!

Majd eltelik kb. 3-4 év, még mindig reménykedni fogsz, hogy hátha, lesz ebből valami, közben, meg az éveid peregnek, egyre közelebb kerülsz a halálhoz, és a végén bánni fogod, hogy x évet/időt elfecséreltél, és abból nem lett párkapcsolat, helyette pedig elmehettél volna szórakozni a haverokkal, szerezhettél volna magadnak egy életre szóló társat.


De sebaj, a végén az emberek úgyis rájönnek, hogy hol hibáztak, hogy mit rontottak el az életükben. De akkor már késő lesz, mert az időt nem tudják visszapörgetni és újra csinálni a dolgokat.

2015. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, ha egy másik lány boldoggá tenne, hetero vagyok, nő, és nem most voltam 20 éves sem! :-)

Elfogadtam, hogy csak barátként tekint rám, úgylehet ez van megïrva.De a remény hal meg utóljára

2015. aug. 5. 20:22
 17/19 anonim ***** válasza:

Szövegedből nem derült ki, hogy milyen nemű vagy, viszont stílusilag a férfi kategóriába soroltalak.

Bocsi, hogy tévedtem.


Oké, a te életed, amivel azt csinálsz, amit akarsz, de ha a tanácsainkat nem fogadod meg, akkor teljesen értelmetlen volt kiírnod ezt a kérdést, mert csak mész a saját önfejű elképzelésed után, fölöslegesen!


Élj boldogul továbbra is a reményeiddel, a képzelgéseiddel, ahelyett, hogy egy valós személy ölelne téged nap, mint nap.

Lehet, hogy az a férfi jövőre már eljegyzi kedvesét, vagy ha most nincs, akkor lesz majd neki, de te még mindig rá vársz. Remélem akkor végre feleszmélsz, hogy nem rád vár!



"és nem most voltam 20 éves sem! :-) "

Ezzel elárultad magad, hogy már nem vagy fiatal, tehát még inkább nem kéne elpazarolnod a drága idődet ilyenekre, mert ketyeg a biológiai órád, feltéve, ha akarsz még gyereket.

És egy szerelem gyereket csak egy élő férfitól tudsz kapni, aki szeret téged!


A te életed, azt csinálsz, amit akarsz. :)

2015. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezt a gyerekes témát arra írtam, ha még nincs gyereked.


De egyébként se akarnál ugye egyedül eltávozni erről a világról? Vagy tévedek? És te csak a reményeiddel akarsz egyedül megöregedni?


Hát, sok sikert a további életedhez, akárhogyan is alakuljon. :)

Remélem miharabb észhez fogsz térni. :)

2015. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Húsz évvel ezelőtt még nem volt megjátszás neked elmondhattam mindent levágtunk kétszóból Csináltam aműsort te nevettélnagyokat bemutattam nekedha az idegek be vannak hullámok ellen nem tudom mikró Kecskemét be található mellúszás
2015. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!