Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akkor tetszem meg több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor tetszem meg több fiúnak/ szeretnek belém, amikor nem akarok semmi mást, csak egyedülálló lenni?

Figyelt kérdés
Volt pár hónapja egy komolyabb szakításom, amin csak nehezen tudtam magam túltenni. De! Sikerült. Mostanára már eléggé megszerettem az egyedüllétet, persze barátkozni, meg ismerkedni szoktam, de nem vágyom kapcsolatra. Azt vettem észre, hogy most több fiú is bámul, meg van aki minden nap írogat, holott előtte csak ritkán tette. Többen szeretnének megismerni, pl. a minap odajött hozzám a metrón egy srác, megkérdezte, hogy mit olvasok, meg a kezembe nyomott egy papírt, amin a száma volt, meg a neve.
2015. júl. 10. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
örülj hogy egyátalán tetszel a fiuknak
2015. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban egyedüllétre vágysz, akkor következetesnek kell lenned. Például megírhatod annak, aki minden nap írogat neked, hogy most egy ideig hagyjon kicsit békén. Szóval, határozottan, de lehetőleg mindig emberi módon fejezd ki magad.

Egyébként meg én is az 1-essel értek egyet: jobb, ha van miből válogatnod, mint ha láthatatlan lennél.

2015. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy vonzóbb lettél most, hogy egyedülálló vagy, esetleg csak nincs veled a barátod, ezért oda tudnak/mernek menni hozzád. de az is lehet, hogy eddig is ugyanúgy érdeklődtek irántad, csak te mással voltál elfoglalva, ezért nem tűnt fel, most meg nem kötik le a figyelmed egyéb dolgok, ezért jobban feltűnik és zavar


ha tényleg nem akarsz senkit, akkor mondd meg, hiszen így van. kár hiú reményeket kelteni udvariasságból, persze próbáld meg nem túl bántó módon tenni.

2015. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!