Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A munkahelyemen az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen az egyik kollégával kezdetektől fogva nagyon jó a kapcsolatom. Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nekem nincs jelenleg senkim,míg neki van felesége és gyerekei is.Tudom azt hogy a házassága nem a legjobb. Nagyon sokszor maradunk kettesben,sokat beszélgetünk és mind a ketten adunk olyan jeleket egymásnak,amiből arra gondolnánk hogy többet is akarunk egymástól.Egyikünk sem lép semmit,és nem is mondjuk ki hogy mit érzünk.Én azt tudom,hogy szívesen megpróbálnám vele. Mit tegyek?

2015. jún. 27. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!! Még ha csak barátnője lenne, de felesége és gyerekei...
2015. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez szép, izgalmas, meg biztosan jó is lenne, de....gondold végig. Soha nem leszel az első helyen nála, mert a család mindig fontosabb, a gyerek meg eleve meghatározó e tekintetben.

A saját elveim szerint én soha nem megyek bele senkivel semmibe, akinek kapcsolata/házassága van. Nekem ez fontos kritérium.

2015. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Interferencia ***** válasza:
Jaj de tipikus!
2015. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de ha még megvan a családja, lehet, csak fellángolás a részéről. Bár érdekes, hogy ő nem lép, ezen csodálkozok. Nem jó egy helyzet. :((
2015. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!