Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van? Tőlem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Tőlem akar valamit vagy tőle?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel kb 3 hete hívogat telefonon. De én nem veszem fel beszélget egy sráccal fb-on. Ugyan úgy ír a csaj is neki és a srác is neki. Azt mondta a csaj hogy neki hogy engem szeret és kérdezte tőle hogy ismer e. A srác mondta nekem , de most akkor a csaj tőlem akar valamit vagy tőle?

2015. febr. 11. 12:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok mellesleg én szakítottam vele.
2015. febr. 11. 12:34
 2/3 anonim válasza:
nem akar a két szék közé esni a csaj. és hol a másik pasit és hol téged zaklat. labilis a csaj érzelmileg. túl hamar akar új barátot és ő se tudja kit
2015. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hízhat a májad: utánad keperkedik.
2015. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!