Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar most tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar most tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akinek decemberben bevallottam h szerete. Nos lesokkoltam őt és el lettem utasítva. De pár hete nagyon fura velem. Szabályosan féltékennyé akar tenni. Pl.: épp beszélgetek egyik haverommal amikkr azt látom h nézz engem az akibe szerelmes vagyok és amikor rajtakap h én is nézzem hirtelen megöleli az egyik barátnőmet (tesoknak tartják egymást) mondom oké. A másik eset amikor állok az egyik barátnőmmel az ablakban vagyis én a radiátoron ülök. Azon a 1m szélességű radiátoron helyet csinál magának a barátnőm meg köztem azzal az okkal h meg akarja nézni hogy esik az eső. Mint egy rossz ovis. Másnap ugyanez a barátnőm aki az ablakban volt velem észrevette h reggel amikor elaludtam igy elsőre nem mentem be amikor ő bejött rögtön az én helyemet nézte meg és amikor nem látott kétségbeesett arccal ment a saját helyéhez. Azt is észrevettem h gyakran bámul amit észreveszek mert egy sorban ülünk. Meg amikor beszélgetek valakivel legyen az lány v fiú vagy elkezd hallgatozni és figyelni vagy odajön hozzánk ő is beszélgetni mindig. Mindig tőlem kér mindent és ha van csokim v valami amit adok neki a kezébe töltöt v bármit akkor mindig hozzámér pedig annélkül is lehet. Most ezek a dolgok nála mit jelentenek hisz ő volt az aki elutasított most mégis ennyire más velem. 17/L

2015. márc. 14. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik neki az, hogy van aki szereti őt. Be is vallottad neki, így tudja is. Szóval szerinte direkt piszkál téged a közelségével.
2015. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ezzel miz akar elérni? Nem szeretem ha játszadoznak velem.
2015. márc. 14. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő az aki kevésbé áll készen és csak így hajlandó közeledni vagy nem tudom. Talán az a jobb ha ezt hiszed.
2015. márc. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!