Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség az első szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség az első szerelem ami viszonzotra vagyok kíváncsi és a többi viszonzott szerelem között?

Figyelt kérdés

Az első után a többi már nem ugyan olyan mennyire lehet fel ismerni ha valakinek az első?

És akibe volt előszőr az örökké hatással lesz rá?



2015. aug. 8. 18:29
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Ez butaság, nekem az első nagyon rossz volt, a második picivel jobb. Én szerintem egyiket sem fogom elfelejteni. Azt meg hogy észre lehet e venni, ha a másiknak te vagy az első? Szerintem igen, mert az első barátnőm azt hazudta, hogy volt már barátja meg minden, csak éppenséggel kiforgattam a szavait és lebuktatta saját magát. :D A másik bnőm meg azt hitte hülye vagyok, mindent megtett a nyomok eltüntetésére, de hát lebuktattam őt is. Csak ugye itt nem a szüzességről volt szó, mert csávókkal levelezgetett meg stb.. és azt hitte rafinált. .. .
2015. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na, ennek fuss neki még egyszer, kérdező.
2015. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 picurka Ági ***** válasza:
Amikor először voltam szerelmes még nem számított a pénz, most már viszont igen, mert nem szeretném én fenntartani a pasimat.
2015. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi hogy mennyire lesz rosszabb amikor már többszőr vagyunk viszonzott szerelmesek, és hogyan ismerhető fel az első viszonzott.

Na meg hogy akibe előszőr voltunk viszonzottan meddig bír hatással lenni rá.

2015. aug. 8. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első még botladozós bénázás volt, nagyon sok hibát elkövettünk mindketten. Sok időbe telt, mire megtanultam "kapcsolatul".

Nincs olyan húdenagy hatása az elsőnek... nálam legalábbis nincs.

2015. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre azért nagyon nehéz válaszolni, mert minden kapcsolat más, és az elsőből mindenkinek egy van, így nem lehet tudni, hogy az első attól volt olyan, amilyen (jó vagy rossz), mert az volt az első vagy a partner személyiségétől.


Nekem az első (a problémák ellenére) olyan volt, mint egy 7 éven át tartó álom, össze sem volt hasonlítható a többivel, egyszerűen egy egészen más dimenzió volt. A szakítás után 3 évvel úgy gondoltam, "túltettem magam rajta" (legalábbis annyira, hogy újra nyitott legyek egy új kapcsolatra), de az azóta szerzett tapasztalataim azt mondatják velem, hogy egyre valószínűbb, hogy ő volt "életem szerelme", akire mindig emlékezni fogok, és ha soha nem lesz hasonló kapcsolatom, akkor is hálás vagyok a sorsnak, hogy megismerhettem. Igen, nem kérdés, hogy akárhogy is alakul a jövőm, az egész életemre alapvető hatással van (de hajlok rá, hogy inkább azok miatt az érzések miatt, amiket ki tudtunk hozni egymásból, nem annyira azért, mert ő volt az első szerelem, bár biztosan az is közrejátszott)

2015. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
detto ugy vagyok, mint az előző. nagy nehezen elfelejtettem az elsőt , jött pár másik szerelem, inkább kisebbek, meg egy nagyobb. de amiota mindegyiken tul vagyok, objektiv rálátásom van mindre, azota jöttem rá, hogy az első volt a legnagyobb , legkülönlegesebb. és meglepő, hogy nem jut eszedbe 6-8 évig (vagy csak néha, de akkor semlegesen viszonyulsz hozzá, szimplán csak az érdekel, hogy s mint van, mi lett vele azota), de a semmiből is vissza tud jönni az egész érzés 8 év rá nem gondolás után és 9-10 évvel a vége után.azt hittem, már lezárult egy fejezet 10 éve, de nem. ujraindul.
2016. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!