Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Időt kért tőlem, várjak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kért tőlem, várjak rá vagy ez csak 'szöveg'?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja megismerkedtem egy féffival,akinek már 4 éve élettársa volt,de kapcsolatuk régen megromlott,csak az anyagiak meg a megszokás miatt voltak együtt,de a testi kapcsolat is régen megszűnt köztük,ezért is keresgélt a férfi,mert már utálta ezt az életformát,hogy nincs megbecsülve,nem szeretik,és úgy tervezte,hogy még ősszel kiteszi a szűrét a nőnek,mert a ház a férfié.

Mi júniusban ismerkedtünk meg,találkozgattunk,nagyon jól éreztük magunkat együtt,és azt mondta,kezd érezni irántam valamit,nagyon boldog voltam.

Ám 1 hete iszonyatos balhé volt náluk,és elzavarta a nőt,az könyörgött,de eredménytelenül,így néhány cuccot összeszedett és elment,a többi cuccát is összepakolta és otthagyta zsákokban,hogy majd megy érte.

Azóta viszont teljesen kifordult magából a férfi,nem keres,ha keresem,nem akar találkozni,teljesen ki van borulva,azt mondja,hogy ez most nagyon megviselte,sz*r egyedül,de nekem meg nem hagyja,hogy vele legyek...azt mondta,hogy hagyjak neki időt,mert akar velem tovább ismerkedni,de jelenleg nem megy ez neki...nagyon fáj nekem,hogy làtom,és érzem,hogy szenved,és nem hagyja,hogy segítsek.

Meg attól félek,hogy mivel még ott vannak a nő cuccai,és majd mikor elmegy érte,megint könyörögni fog a férfinak,hogy próbálják meg,ő meg mivel gyenge meg sebezhető,nehogy rosszul döntsön.

Amíg találkozgattunk,egyértelműen kiderült,hogy nem szereti,nem akarom,hogy hibát kövessen el...

Rossz,hogy nem keres,én meg már nem merem keresni,nehogy 'terhes' legyen a számára.

Szóval ha várok rá (ő kérte),akkor ez a dolog összejöhet?

30+ vagyunk



2015. aug. 9. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez innen ugy tunik h meg mindig szereti a not, kulonben nem viselne meg (engem hasonlo okoknal felszabaditott es boldogga tett h elhagytam a volt ferjem). Szoval vannak ilyen emberek, hagyd ot, hadd jojjon tisztaba eloszor onmagaval, azzal h mit szeretne....


Rengeteg ember tart szeretot, mert kenyelmes, szuper es jo de amikor elvesztik az aktualis parjukat ezert vagy azert akkor meginog a vilaguk es rajonnek h alapvetoen ok baromira szeretik a tarsukat.


Sztem hagyd nyitva az ajtot h visszamenjen hozzad, de ne vard aktivan mert velhetoleg a masik not valasztja.

2015. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szereti,hanem inkább megszokta.Rengeteget veszekedtek,nem volt köztük semmi már,ennek a kapcsolatnak mégis mi értelme volt?Én pedig nem szerető voltam,hanem akivel komolyan meg akar ismerkedni.
2015. aug. 9. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem volt semmi köztük azon kívül hogy ezt mondta ? Ott voltál az ágyuknál,vagy a házban ? Nem.Vannak ott még érzelmek,csak mivel viták is voltak,kellett egy pótszemély a hapsinak aki átlendíti ezen,akivel néha jól érzi magát.Ha annyira fontos lennél,örült volna hogy elment a nő és együtt tud lenni veled.
2015. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,érdemes várnom rá?
2015. aug. 9. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes várni. Te vagy/voltál a "hídembere". Sokan használnak hídembert ahhoz, hogy ki tudjanak mászni a rossz kapcsolatukból, mert a változástól való félelem visszatart, és kell valami kapaszkodó, hogy elhiggyük, a kapcsolat után is van élet. A hídember szerepe viszont csak eddig tart, nem tovább. Sajnos nekem is volt hídemberem - nem vagyok rá büszke. Utólag azt mondom, hogy nem is lehetett volna belőle érdemi kapcsolat, erre a szerepre ugyanis mindenki tudattalanul olyat választ, akibe nem tudna beleszeretni. Utána kell egy kis idő, mire rendbeszedi magát, esetleg alkalmi kavarások, és később választ olyat, akivel már tartósan el tudja képzelni az életét.

Én ezért kerültem mindig azokat a férfiakat, akik éppen egy kapcsolat lezárásán dolgoztak. Nem azért, mert nem hiszem el, hogy ki akarnak szállni (többnyire kiszálltak tényleg), hanem mert tudom, hogy a hídember szerepe nagyon hálátlan szerep.

2015. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Összejöhet....de ez nem rajtad múlik, nagyon hálátlan dolog az édes hármas szituáció, mert a szakítás után nagy sértődés lehet a következménye.

A pasi nem egy határozott ember, de a leírtak alapján elég mélyérzésű lehet. Nincs az az ember, aki ne akarná elkerülni az ilyen konfliktus helyzetet, hogy a volt párját ki kell rúgja a saját otthonából.....sajnos én is csináltam ilyet és nagyon megviselt.

A pasi szerette volna elkerülni a veszekedést, az ordibálást és ez nem sikerült..nem úgy alakultak a dolgok ahogy előre eltervezte.

Tapasztalatból írom, hogy ilyenkor a negatív élmény hatására olyan depressziós roham jöhet, hogy ez könnyen átcsaphat a szeretteinkre is....mivel szinte biztos, hogy Te is szóba kerülhettél a veszekedés során, és közvetve könnyen okolhat Téged a történtekért.....még ha nem is csináltál semmi rosszat. Anno én is úgy reagáltam le a történteket, és megfogadtam, hogy még egyszer ezt nem fogom végigcsinálni, évekig eltoltam minden barátnőmet magamtól, ha összeköltözésről esett szó akkor kizárólag albérlet jöhetett szóba.

A helyedben visszahúzódnék és várnék...rendezze el a kapcsolatát az exével és önként jusson el arra a szintre, hogy keresse a társaságod. Nem lesz egyszerű....

37F

2015. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam mondani: "Ha annyira fontos lennél,örült volna hogy elment a nő és együtt tud lenni veled."

Ennyi, nem kell ezt túlagyalni. Akinek fontos vagy, megtalálja a módját, hogy veled legyen. A többi meg mellébeszélés.

2015. aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!