Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is van "semmi életkedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van "semmi életkedvem napotok, napjaitok"? L

Figyelt kérdés

Mikor semmihez sincs kedvetek, ürességet, érdektelenséget éreztem mindegy, hogy miről van szó. Létfenntartó üzem mód. Közben lelkiismeret furdolásom van, mert annyi mindenért hálás lehetek, család, munka. Nem helyes, hogy elégedetlen vagyok.


A magánéletem katasztrófa. Szerelmes vagyok egy srácba, aki a barátom, és akinek kapcsolata van. Elég rosszul működik, én vagyok az, akitől mindazt megkapja, amit nem tőlem kellene: figyelem, elismerés, bátorítás. Én kaparon össze. Igaz, hogy nagyon tetszem neki, de ez attól még barátság.


Amiatt is rosszul érzem magam, mert olyanokra gondolok, hogy ha egyszer sokat célozgat arra, hogy én meg ő együtt, én támogatom, én veszem észre, hogy mit tesz le az asztalra, én tőlem kap pár jó szót, mert mástól nem igazán és ezek a dolgok kölcsönösek, akkor miért nem lép valamit? Tudom jól, hogy ez nem helyes, nem szabad lenne ilyenekre gondolnom. Csak sajnos szeretem, amit ő nem tud, nem is fog, de már annyira rosszul érzem olykor magam. Ő dettó, pedig ő nem magányos, mégis szomorú. Sőt, én sosem panaszkodom, ő hozza fel, hogy nem rossz nekem egyedül? Nem hiányzik egy fiú mellém? Most erre mit mondhatnék erre? :/ Majd lesz...


Sosem csinálnék semmi erkölcstelen dolgot, már a gondolataim miatt is marcangolom magam, hogy mi a frásznak kellett pont ő belé szeretnem. De amikor beszélünk, feltöltődöm, ha utána nem egy ideig, kissé depis leszek, ami nem látszik rajtam, de belül borzasztó.


Minek vagyok én ilyen szerencsétlen?


Persze ismerkedem én, mondjuk azok is defektesek (egyik szexcentrikus, én meg nem arra vágyom, a másik meg nem túl érdeklődő, ellaposodott a dolog, mert elfoglalt + ezek ilyen "kezdek magammal valamit" alapú ismerkedés), de úgy vagyok vele, mint Rómával, minden út hozzá vezet...


Ez már mindig így lesz? Lassan 2 éve...


Most emiatt rossz ember vagyok, mert ilyeneket gondolok?


2015. aug. 10. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is szoktak lenni ilyen napjaim, amikor úgy minden mindegy, és elvegetálgatok, szóval értelek. Azt viszont nem, hogy miért lenél rossz ember...

Hú, nehéz ügy, hogy szerelmes vagy belé, de nem történik semmi, meg neki kapcsolata is van. Ezt is átérzem, épp valami hasonló félében voltam...Én úgy döntöttem, hogy bár nehéz, de inkább megszakítom a kapcsolatot, és nézelődök másfelé, mert amíg beszélünk, addig nem fogok tudni túljutni. :( Bár, nálad nem is tudja elvileg hogy tetszik neked. Mi lenne, ha elmondanád neki? Aztán ha kölcsönös, akkor kezdhetne veled új kapcsolatot, ha meg nem, akkor lehet ideje volna elengedned, még ha nem is könnyű!

2015. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azért a sors iróniáját érzed, nem? Azt mondod, ismerkedsz más fiúkkal, de nem veszed őket komolyan, mert "minden út Rómába vezet" azaz az álompasidhoz.


De az álompasid ugyanazt csinálja veled, amit te csinálsz azokkal a fiúkkal. Szeretem amikor az élet ilyen igazságos.

2015. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen napjaim, de általában akkor, mikor tudom hogy nem csináltam semmi hasznosat aznap. Még ha csak le megyek kondizni akkor is sokkal jobb lesz a kedvem, mert valamit csináltam. Egyébként, attól még hogy valaki kapcsolatban van, nem iztos hogy nem magányos. .. . Főként, hogy ez a kapcsolat nem is jól működik. Arra kéne biztasd, ha már úgyis mindig beszéltek, hogy egy rendes kapcsolat nem ilyen, vegye észre magát és merjen lépni. És addig meg ne merd azt állítani, hogy szerencsétlen vagy, míg nem látod a dolgok végeredményét, mert akkor mutatkozik meg az értelem, hogy volt értelme valamibe belevágni.
2015. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Minek vagyok én ilyen szerencsétlen?"


Azért kedvesem, mert ahelyett, hogy olyat írnál, nincs más férfi, aki komolyan érdekel, kinyithatnád szemedet, észrevehetnéd az ilyen férfit, és akkor nem kellene megfürdened minden nap a saját érzelmi kakidban. :/

2015. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a csákó már lépett volna ha bejönnél neki nőként.


Így azt mondom az eddigi dolgokat el kéne engedni és vadiúj pasikkal ismerkedni.

Ezt lehet személyesen is ha jársz-kelsz a nagyvilágban de lehet akár itt is.

2015. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Minden napom ilyen szinte,kivéve amikor valami jó hírrel szolgálnak számomra,de az nagyon ritkán van...

24/F

2015. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hetfo van, szerinted?
2015. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon szépen köszönöm. Tudja, hogy tetszik nekem, bár néha olyan, mint aki meglepődik a pozitív bókokon. Az önbecsülése elég padlón van.


#2 Én észreveszem őket, mert rá erőltetem magam. De az egyik csak mindenáron leszeretne velem feküdni, de ha még passzolnánk is, évente 6x látnál, mivel külföldön dolgozik. A másik úgyszint, ő Magyaroszágon, de nagyon messze. Sokáig azt hittük menni fog, kedveltem nagyon, minden jól ment, de mára csak ismerősök lettünk, alig van fent interneten, "gyümölcsöző" távkapcsolat lenne. Pedig hónapokig bíztam benne...


#3 Köszönöm neked is. Egyet értek, a mozgás feltölt, de le is vezet sok felesleges energiát. Próbálok vele erről beszélni.


#4 Kiről beszélsz? Kire célzol?

2015. aug. 10. 17:46
 9/10 A kérdező kommentje:

#5 Összetett. Neten nem ismerkedem. Értelmetlen, tapasztalat.


#6 Fel a fejjel! Előre tovább, muszáj.

2015. aug. 10. 17:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Barátközni van kedved? Én is ilyen cipőben járok és lány vagyok. Ha igen, írj. Hátha tudunk egymásnak valami tanácsot adni, a netes ismerkedés nekem se jött be.
2015. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!